Biyografi

Yeşim Erçetin Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Yeşim Erçetin kimdir?, Yeşim Erçetin kaç yaşında?, Yeşim Erçetin evi nerede?, Yeşim Erçetin nerelidir? Yeşim Erçetin ev adresi?, Yeşim Erçetin kaç yaşında?, Yeşim Erçetin nerede oturuyor?, Yeşim Erçetin nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Yeşim Erçetin hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. ??.??.1979 senesinde doğan Yeşim Erçetin şu an için 42 yaşında ve burcundandır. Yeşim Erçetin doğum yeri ise İstanbul olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise ModelŞarkıcıTV sunucusu olarak devam ettirmektedir.

Yeşim Erçetin Kimdir? – Yeşim Erçetin Evi Nerede? – Yeşim Erçetin Nerede Oturuyor?

Yeşim Erçetin Kimdir?, evi nerede?

2016 İşte Benim Stilim Ünlüler yarışmasına katıldı.

Yeşim Erçetin, 1979 senesinde İstanbul’da doğmuştur. Daha 9 aylık bebek iken anne babası boşanmıştır. Babaannesinin yanında büyüdü. 1996 senesinde Neşe Erberk mankenlik ajansında işinde uzman mankenlik yapmaya başladı.

Yeşim Erçetin, sunuculuk yaptığı senelerda; HBB (Sporazzi), Kanal 6 (Top Secret), 2000 senesinde Best TV’de (Yeşim), MMC (1’den 3’e) adlı programları sundu.

Evlilikleri :
1.eşi: Yeşim Erçetin, 2000 senesinde Ozan Orhon ile evlendi. Evliliklerinin üçüncü senesinde 20 ağustos 2003 tarihinde de boşandı. “Lara Yağmur” adında bir kızı var.
2.eşi: 2010 senesinde Emre Matraş ile evlendi. Masal adında bir kız çocuğu oldu. 1 Nisan 2015 tarihinde boşandı.

2016 senesinde 1 Ocak akşamı TV 8 ekranlarında başlayacak olan İşte Benim Stilim Ünlüler yarışmasına katıldı. Yine Öykü Serter‘in sunuculuğunu yapacağı yarışmada jüri koltuğunda ise İvana Sert, Hakan Akkaya, Neslihan Yargıcı ve Uğurkan Erez olacak. Yarışmacılar ise Aslızen, Berna Öztürk, Elif Ece Uzun, Esra Balamir, Esra Sönmezer, Gizem Özdilli, Hatice Çarpar, İnci Pars, Neslihan Önder, Nil Karataş, Pelin Suade, Sevil Uyar, Simge Tertemiz, Tuğçe Özbudak, Yasemin Öztürk, Yeşim Erçetin olacaktır.

Albümleri :
2006 – Aşk İçin
2009 – Pişman
2014 – Uff (Single)

Filmleri ve Dizileri :
2005 – Zeynep ( Tv dizisi)
2005 – Sensiz Olmuyor ( Tv dizisi)
2003 – Serseri ( Tv dizisi)
2001 – 90-60-90 ( Tv dizisi)
2001 – Güz Gülleri ( Tv dizisi)

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün