Biyografi

Yıldız Çağrı Atiksoy Kimdir? Evi Nerede?

Yıldız Çağrı Atiksoy Kimdir? – Yıldız Çağrı Atiksoy Evi Nerede? – Yıldız Çağrı Atiksoy Nereli?

Yıldız Çağrı Atiksoy kimdir?, Yıldız Çağrı Atiksoy kaç yaşında?, Yıldız Çağrı Atiksoy evi nerede?, Yıldız Çağrı Atiksoy nerelidir? Yıldız Çağrı Atiksoy ev adresi?, Yıldız Çağrı Atiksoy kaç yaşında?, Yıldız Çağrı Atiksoy nerede oturuyor?, Yıldız Çağrı Atiksoy nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Yıldız Çağrı Atiksoy hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 18.Ekim.1986 senesinde doğan Yıldız Çağrı Atiksoy şu an için 35 yaşında ve Terazi burcundandır. Yıldız Çağrı Atiksoy doğum yeri ise Karşıyaka, İzmir olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Dizi Oyuncusu olarak devam ettirmektedir.

Yıldız Çağrı Atiksoy Kimdir?, evi nerede?

Yıldız Çağrı Atiksoy, 1 Nisan 1986 tarihinde İzmir, Karşıyaka’da doğmuştur. Liseden mezun olduktan sonra iki sene İzmir Ege Sanat Merkezi’nde ve Müjdat Gezen Sanat Merkezinde tiyatro ve oyunculuk eğitimi aldı. Ayrıca Plato Film’de Sinema Teknik ve Oyunculuk Bölümü’nde okumaktadır.

2001 senesinde Hey Girl dergisinin yaptığı kapak, kızı müsabakasında yüz güzeli seçildi.

2004 senesinde Samanyolu TV de Büyük Buluşma dizisinde bölüm oyuncusu olarak dizi oyuncusu oldu. 2006 senesinde Tarık Akan ve Sibel Can‘ın başrollerini paylaştığı “Ahh İstanbul” adlı dizide rol aldı. 2007 senesinde ise Ferdi Tayfur ve Mustafa Üstündağ‘ın başrollerini paylaştığı Yersiz Yurtsuz isimli dizide rol aldı. 2008 senesinde atv ekranlarında “Gazi” dizisinde Ahmet Kural ile başrolü paylaştı.

Yıldız Çağrı Atiksoy 14 Eylül 2010 tarihinde gösterilmeye başlayan ve 18 Haziran 2013 tarihinde biten “Öyle Bir Geçer Zaman ki” adlı dizide Berrin Akarsu kişiliğini canlandırdı. “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” dizi filminin konusunu senarist Coşkun Irmak yazdı. Dizi film İsmini Erkin Koray‘ın şarkısından almıştır. Dizi filmde; Erkan Petekkaya, Ayça Bingöl, Emir Berke Zincidi, Wilma Elles, Mete Horozoğlu, Farah Zeynep Abdullah, Aras Bulut İynemli, Meral Çetinkaya gibi oyuncular oynadı.

2014 – 2015 tarihleri içerisinde “Yedi Güzel Adam” dizisinde Zehra kişiliğini canlandırdı.

2015 senesinde “Kurtlar Vadisi Pusu” dizisinde Tilki Andrei’nin kardeşi Alexandra kişiliğini canlandırmaya başladı.

2015 senesinin Eylül ayında ATV ekranlarında yayınlanmaya başlayan “Evli ve Öfkeli” adlı dizide Birce Akalay, Yıldız Çağrı Atiksoy, Ebru Cündübeyoğlu, Ayça Erturan ve Sarp Akkaya, Serkan Altunorak başrolde oynadı.

9 Nisan 2017 tarihinde Fox Tv‘de oynamaya başlayan Limon Film’in yapımcılığını üstüne aldığı, konusunu Süleyman Çobanoğlu yazdığı, yönetmenliğini Volkan Kocatürk ve Eray Koçak‘ın yaptığı “Savaşçı” adlı Tv dizisinde başrollerde Berk Oktay, Murat Serezli, Yıldız Çağrı Atiksoy, Burç Kümbetlioğlu, Bahadır Vatanoğlu, Uğur Biçer, Alican Albayrak, Hakan Dinçkol ve Doğan Bayraktar oynadı.

Filmleri ve Dizileri :
2017 – Savaşçı (Yrd.Doç.Dr. Aslı Özkaynak) (TV Dizisi)
2015 – Evli ve Öfkeli (Mine)(TV Dizisi)
2015 – Kurtlar Vadisi Pusu (Alexandra) (TV Dizisi)
2014 – 2015 – Yedi Güzel Adam (Zehra) (TV Dizisi)
2013 – Görüş Günü Kadınları (Gülay) (TV Dizisi)
2010 – 2012 – Öyle Bir Geçer Zaman ki (Berrin Akarsu) (TV Dizisi)
2009 – Bahar Dalları (Bahar) (TV Dizisi)
2008 – Miras (İrem) (Sinema Filmi)
2008 – Kayıp Prenses (Defne) (TV Dizisi)
2008 – Gazi (Leyla/Aslı) (TV Dizisi)
2007 – Yersiz Yurtsuz (Hazal Şanoğulları) (TV Dizisi)
2006 – Yağmurdan Sonra (Işık Karuzo) (TV Dizisi)
2006 – Ahh İstanbul (Ahu) (TV Dizisi)
2005 – Aşk Oyunu (Gülşen) (TV Dizisi)
2004 – Büyük Buluşma (TV Dizisi)

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu