Diziler

Yok Artık! Yasak Elma’da Şahika Ölecek Mi? Nesrin Cavadzade Diziden Ayrılıyor Mu Derken Ters Köşe!

Yok Artık! Yasak Elma’da Şahika Ölecek Mi? Nesrin Cavadzade Diziden Ayrılıyor Mu Derken Ters Köşe!, arayışı içine giren okurlarımız için Yok Artık! Yasak Elma’da Şahika Ölecek Mi? Nesrin Cavadzade Diziden Ayrılıyor Mu Derken Ters Köşe! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Yok Artık! Yasak Elma’da Şahika Ölecek Mi? Nesrin Cavadzade Diziden Ayrılıyor Mu Derken Ters Köşe! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Yok Artık! Yasak Elma’da Şahika Ölecek Mi? Nesrin Cavadzade Diziden Ayrılıyor Mu Derken Ters Köşe!

Yasak Elma’da yer yerindenoynayacak haberler gelmeye sürdürmekte. Dizinin son bölümüne Nil Peri Şahinkaya’nın oynadığı Cansu kişiliği silahla partiyi bastı. Peki Cansu kimi vurdu?

Yasak Elma’da yine heyecan dorukta bir bölüm yaşandı. Dün yayına giren Yasak Elma dizisinde yine olaylar birbirini kovaladı. Diziden bir birinin ayrılacağı öğrenilirken o birinin kim bulunacağına dair sorular yanıt buldu. Lakin bu yanıt daha şimdiden tepki çekti. Çünkü Şahika’sız bir Yasak Elma düşünülemiyor. Lakin konuşulanlara göre yine ters köşeler yaşanacak.

Yasak Elma’da yine bomba olaylar olacak. Her defasında seyirciyi şaşırtmayı başaran Yasak Elma’da yine çok başka olaylar olacak. Dizinin son bölümünde Cansu’nun partiyi basması ve silahı ateşlemesi sonrası herkesin aklında aynı soru soruldu. Dizinin son sahnesinde bir yaralı ve bir ölü var cümlesinde ki ölü kim sorusu yanıt buldu.    

Gelen bilgiler önce Ender’in diziden ayrılacağı yönündeydi. Şimdi ise Şahika’nın vurularak diziye veda edeceği bilgisine ulaşıldı. Lakin bomba bir konu daha var. Tüm bunlar oyun mu? Yoksa yine rüya mı?

ŞAHİKA’NIN ÖLÜMÜ OYUN MU?

Yasak Elma’da Cansu’nun eve gece gizlice girio silahı alma sahnesi ve partinin aniden başlaması tüm bunların yine yoksa rüya mı olduğunu akıllara getirdi. Lakin yeniden bir rüya sahnesinin yayına girmesi pek söz konusu değil gibi. Akıllarda bir diğer ihtimal tüm bunlar yoksa oyun mu? Şahika’sız bir Yasak Elma düşünülmeyeceği gibi dizide Şahika’nın öleceğine dair hiç bir ima yer alamadı. Şahika’nın diziye bu kadar basit bir biçimde veda edeceği pek kabul edilmez gibi görünmekte. Bu nedenle bu ölüm hiakyesinin altında bir oyun çıkma olasılığı yüksek. Şahika’nın bir şeyler planladığı ve yeni entrikalar planladığı şimdiden konuşulmaya başlandı. 

Şahika kişiliğinin önceden de Hasan Ali’ye oyun yaparak ölü numarası yaptığı akıllara gelince aslında bu ihtimalde düşük kalıyor. Lakin Şahika’nın zehirleme stili gibi dizide ölü numrası yapması da bir şaka hususunda getirilebilir. 

 Lakin gelen bilgilere göre Cansu’nun vurduğu birinin Şahika olduğu, Yıldız’ın ise yaralı olarak kurtulduğı yönünde iddialar mevcut. Yıldız bebeğini kaybedecekken, ölen Şahika olacak. Nesrin Cavadzade’nin öncedende diziden çıkacağı iddia edilmiş fakat ardından Fatih Aksoy ve Nesrin Cavadzade MedYapım sosyal platformsından birlikte fotoğraf yayınlayarak kavga ettiler yönündeki haberleri yalanlamışlardı. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün