Biyografi

Yolcu uçakları nereden hiç geçmez? ATV Kim Milyoner Olmak İster şaşırtan soru

Yolcu uçakları nereden hiç geçmez? ATV Kim Milyoner Olmak İster şaşırtan soru, arayışı içine giren okurlarımız için Yolcu uçakları nereden hiç geçmez? ATV Kim Milyoner Olmak İster şaşırtan soru ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Yolcu uçakları nereden hiç geçmez? ATV Kim Milyoner Olmak İster şaşırtan soru sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Yolcu uçakları nereden hiç geçmez? ATV Kim Milyoner Olmak İster şaşırtan soru

ATV’de ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumuyla ekranlara gelen Kim Milyoner Olmak İster müsabakasında yeni bölümde sorulan soru seyircileri şaşırttı. Her hafta büyük alakayla takip edilen yarışmada bu akşam yolcu uçakları dünyanın hangi bölgesi üzerinden hemen hemen hiç geçmez sorusu soruldu ve sosyal platformnın da gündemine oturdu. Peki yolcu uçakları nereden hiç geçmez?

Aşk Mantık İntikam Dolu Dolu Geliyor! Yaz Dizileri Reytinglerde Dibi Görüyor!

Aşk Mantık İntikam Dolu Dolu Geliyor! Yaz Dizileri Reytinglerde Dibi Görüyor!

ATV ekranlarında pazar akşamları ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumu ile yayına giren Fenomen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster yeni bölümüyle ekrana geldi. Yarışmada dönem dönem sorulan sorular sosyal platformnın gündemine otururken bu akşam da öyle bir soru seyircilerin karşısına çıktı. Kenan İmirzalıoğlu’nun yarışmacıya yönelttiği yolcu uçakları dünyanın hangi Bölgesi’nin üzerinden hemen hemen hiç geçmez sorusu sosyal platformda tartışma konusu oldu. Peki yolcu uçakları nereden hiç geçmez? sorunun doğru cevabı ne?

YOLCU UÇAKLARI DÜNYANIN HANGİ BÖLGESİNDEN GEÇMİYOR?

ATV Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının ekrana gelen son bölümünde sorulan yolcu uçakları dünyanın hangi bölgesi hemen hemen hiç geçmez sorusu sosyal platformda en fazla Konuşulanlar arasına girdi. Sosyal medya kullanıcıları sorunun doğru yanıtı arama motoru üzerinden buldu ve sosyal platform hesaplarımda paylaşımı yaptı. Kim Milyoner Olmak İster müsabakasında sorulan yolcu uçakları nereden hiç geçmez sorusunun doğru yanıtı Tibet olacaktı.

SOSYAL MEDYANIN GÜNDEMİNE OTURDU

Kim Milyoner Olmak İster müsabakasında sorulan bir çok soru şimdiye kadar sosyal platformda da gündeme oturmaya başarmıştı. Bugün de öyle bir soru ile seyirci karşısına çıkan yarışmada hem soru hem de sorunun yanıtı en fazla konuşulanlar içinde yer aldı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün