Diziler

Yüz Yüze Dizisi Oyuncuları Kadrosu Özeti ve Fragmanı (Show Tv)

Yüz Yüze Dizisi Oyuncuları Kadrosu Özeti ve Fragmanı (Show Tv), Dizi haberleri kategorimizde Yüz Yüze Dizisi Oyuncuları Kadrosu Özeti ve Fragmanı (Show Tv) ile arayışlarınızı geniş bir şekilde bir biçimde yanıtlandıracağız. Paylaşımımızın  detay bölümünde yanıt aradığınız Yüz Yüze Dizisi Oyuncuları Kadrosu Özeti ve Fragmanı (Show Tv) sorusunu geniş bir biçimde açıklamaya çalıştık

Yüz Yüze Dizisi Oyuncuları Kadrosu Özeti ve Fragmanı (Show Tv)

Her kanal yeni dizi ve yeni programları bir bir gün yüzüne çıkarmaya başladıkları yeni sezon ile birlikte yep yeni bir başlangıç yapma telaşına girdiler. O kanallardan birisi de Show tv. Show tv de çok yakında zamanda yeni bir dizi ekranlara gelecek. Yeni dizisinin adını Yüz Yüze olarak tespit eden Show tv dizi ile ilgili minik bilgileri de sızdırdı kamu oyuna..

Yüz Yüze Dizisi Yapımcısı Oyuncuları Kadrosu: Yapımcılığını Söz dizisi ile iyi bir çıkış yakalayan TİMS & B Yapımın üstleneceği yeni dizi Yüz Yüze aslında bir filmi hatırlatıyor hemen. Nicolas Cagenin bir filmi vardı Yüz yüze diye çok sevmiştik. Tims yapımda yeni sezon için Yüz Yüze isimli yeni projesi için kolları sıvadı. Yeni sezonda ekranlara gelmesi hedeflenen projenin kod adı ”Yüz Yüze‘‘ olarak tanımlandı eğer isim değiştirmez ise..

Show Tv için 2018-2019 sezonu için hazırlanan dizinin başrollerinde kimler olacak dizi kadrosu nasıl dersiniz?  ‘Yüz Yüze’ isimli yeni dizi drama olacak. Yüz Yüze dizisinin konusunu Söz gibi dizisini de yazan Ethem Özışık kaleme alacak. Osman Taşçı‘nın yönetmenliğini üstüne aldığı kod adı Yüz Yüze yakında zamanda ilk bölümüyle Show Tv’de.

Yüz Yüze Dizisi Oyuncuları Kimler: Dizinin oyuncu kadrosu bi hayli Zengin. Bir çok dizi ile anılan Beren Saat  yahut Sinem Kobal Yüz yüze dizisi ile dönüş yapıyor. Birkan Sokullu ise Cino rolünde oynayacak Yüz yüze dizisinde. Taner Ölmez ve Merve dizdar da Yüzyüze kadrosunda bulunan yer alıyorlar. Özgür Emre Yıldırım da son kez kadroveyahil olan diğer oyuncu oldu.

Yüz Yüze Dizisinin Konusu Özeti Tüyoları:
Yüzyüze dizisi, 4 kişilik bir çete öncülüğünde oluşmuş mafyavari bir dizi görünümünde olacak. Çetenin önderi olan Cino’nun intikam almak için neler yapabileceğini gösteriyor. Cihangir’in polis babası büyük bir operasyonda yanlış alma sonucu öldürülür ve vatan haini ilan edilir. Artık Cino için tek bir yol mevcuttur; o da yarım kalan hesabı sormak.. Seneler önce babasını vuran adamla yüz yüze gelecektir.

Sizce Yüz yüze dizisi tutar mı izlenir mi? Konusu ve konusu nasıl olur şuan için bilinmese de ilk haberlerimiz bu biçimde. Yeni bilgiler geldikçe konumuzu ve Yüz yüze dizisi detaylarını güncelleyeceğiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu