Biyografi

Zeynep Koçak Kimdir? Evi Nerede?

Zeynep Koçak Kimdir? – Zeynep Koçak Evi Nerede? – Zeynep Koçak Nereli?

Zeynep Koçak kimdir?, Zeynep Koçak kaç yaşında?, Zeynep Koçak evi nerede?, Zeynep Koçak nerelidir? Zeynep Koçak ev adresi?, Zeynep Koçak kaç yaşında?, Zeynep Koçak nerede oturuyor?, Zeynep Koçak nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Zeynep Koçak hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 27.Ağustos.1983 senesinde doğan Zeynep Koçak şu an için 38 yaşında ve Başak burcundandır. Zeynep Koçak doğum yeri ise Ankara olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Tiyatro OyuncusuDizi Oyuncusu olarak devam ettirmektedir.

Zeynep Koçak Kimdir?, evi nerede?

BKM oyuncusu

Zeynep Koçak, 27 Ağustos 1983 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Esasen Konya’lıdır. Ankara Ted Kolejinden mezun olduktan sonra Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdi. Üniversite eğitimi esnasında klip ve kısa film yönetmenliği yaptı.

2007- 2008 senelerında Digital Film Academy’de oyunculuk dersleri aldı.

Kendisinin yazıp yönettiği ‘Müdahale’ isimi kısa film bir çok ünlü festivale katılmış ve ödül almıştır.

Yılmaz Erdoğan’ın kurduğu BKM Mutfak ekibine katılarak onlarla birlikte sahneye çıkmaktadır. Özel günlerde skeçler yazıp oynadı. 2009 senesinde Neşeli Hayat ve 2008 senesinde “Çok Filim Hareketler Bunlar” adlı filmlerde oynadı. Beyazıt Öztürk‘ün yaptığı Beyaz Show‘da 2013 senesinde Kelebeğin Mağdurları adlı skeçte oynadı.

Vodafone reklamlarını yazdı ve oynadı. Oğuzhan Koç ile birlikte hazırladığı film müziği ile Kral TV Video Müzik Ödülü’ne layık görüldü.

Zeynep Koçak, 2008 senesinden beri Oğuzhan Koç ile birlikte olduktan sonra 8 senelik beraberliğin sonrasında 2015 senesinde ayrıldılar.

2016 senesinde Zeynep Koçak, İbrahim Büyükak ile birlikte konusunu yazdığı “Küçük Esnaf” adlı filmde İbrahim Büyükak ve Zeynep Koçak’la birlikte Gupse Özay, Cezmi Baskın ve Cengiz Bozkurt da filmin başrol oyuncuları içerisindedır.

Ödülleri :
2007 – Bursa İpek Yolu Film Festivali, Jüri Özel Ödülü (Müdahale)

Filmleri ve Dizileri :
Senaryo :
2016 – Küçük Esnaf (Sinema Filmi)
2015 – TikTak (kısa animasyon filmi)
2008 – 2010 – Çok Güzel Hareketler Bunlar (TV Dizisi)

Oyuncu :
2016 – Küçük Esnaf (Sinema Filmi)
2009 – Neşeli Hayat (Sinema Filmi)
2008 – 2010- Çok Güzel Hareketler Bunlar (Zeynep) (TV Dizisi)
2007 – Müdahale (Kısa film) ( yönetmen, senaryo)

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün