Biyografi

Zeynep Koltuk Kimdir? Evi Nerede?

Zeynep Koltuk Kimdir? – Zeynep Koltuk Evi Nerede? – Zeynep Koltuk Nereli?

Zeynep Koltuk kimdir?, Zeynep Koltuk kaç yaşında?, Zeynep Koltuk evi nerede?, Zeynep Koltuk nerelidir? Zeynep Koltuk ev adresi?, Zeynep Koltuk kaç yaşında?, Zeynep Koltuk nerede oturuyor?, Zeynep Koltuk nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Zeynep Koltuk hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. ??.??.1981 senesinde doğan Zeynep Koltuk şu an için 40 yaşında ve burcundandır. Zeynep Koltuk doğum yeri ise İstanbul olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Dizi Oyuncusu olarak devam ettirmektedir.

Zeynep Koltuk Kimdir?, evi nerede?

Zeynep Koltuk, 1981 senesinde İstanbul’da doğmuştur. Babası deneme pilotu emekli binbaşı Şener Koltuk’dur.

Ankara’da Bilkent Üniversitesi İktisadi İdari Sosyal Bilimler Fakültesinden mezun olduktan sonra Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümünden de mezun olmuştur. Diksiyon, spikerlik, sunuculuk eğitimleri aldı.

2007 senesinde TRT‘de “Bir Başka Ankara” programını sundu. İyi derecede İngilizce ve Almanca bilen Zeynep Koltuk, Bale, resim, piyano ve modern dansla işinde uzman olarak ilgilenmektedir.

Zeynep Koltuk, 2014 senesinin Aralık ayında Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Gazzeli genç bir kızın yaşamının konu edildiği “Ezra’ adlı dizide başrol olarak Rüveyda Öksüz, Yusuf Çim, İsmail Filiz, Serkan Şenalp, Doğukan Polat, Asuman Dabak, Nurana Bagieva ile beraber oynadı.

Zeynep Koltuk, 20 Temmuz 2013 tarihinde tiyatro oyuncusu Tolga Tekin ile evlendi.

Filmleri ve Dizileri :
2014 – Ezra (TV Dizisi)
2010 – 2012Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi (Aslı) (TV Dizisi)
2008 – Bizim Evin Halleri (Neva Ulusoy) (TV Dizisi)
2008 – 2009 – Adanalı (Maria) (TV Dizisi)
2008 – Bizim Evin Halleri (Neva Ulusoy ) (TV Dizisi)
2007 – Kod Adı Kaos (Rüya) (TV Dizisi)

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu