Zeynep Özder Kimdir? Evi Nerede?

Zeynep Özder Kimdir? – Zeynep Özder Evi Nerede? – Zeynep Özder Nereli?

Zeynep Özder kimdir?, Zeynep Özder kaç yaşında?, Zeynep Özder evi nerede?, Zeynep Özder nerelidir? Zeynep Özder ev adresi?, Zeynep Özder kaç yaşında?, Zeynep Özder nerede oturuyor?, Zeynep Özder nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Zeynep Özder hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. ??.??.1985 senesinde doğan Zeynep Özder şu an için 36 yaşında ve burcundandır. Zeynep Özder doğum yeri ise Ankara olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Dizi Oyuncusu olarak devam ettirmektedir.

Zeynep Özder Kimdir?, evi nerede?

Zeynep Özder, 1985 senesinde Ankara’da doğmuştur. 8 yaşındayken piyano ve çello eğitimi almaya başladı. Ankara Anadolu Güzel Sanatlar Lisesinden mezun olduktan sonra Bilkent Üniversitesi, Konsevatuarı’nda Müzik ve Gösteri Sanatları bölümünden 2004 senesinde mezun oldu. Gazi Üniversitesi’nde müzik öğretmenliği adına Müzik Yüksek Lisansı ve sonrasında da Müzik öğretmenliği hususunda doktora yaptı.

Gazi Üniversitesi Akademik Oda Orkestrasında çello ile performans sergiledi. 2005 ve 2007 senelerı içerisinde Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrasında kontratlı sanatçı olarak çalıştı. Üniversite Orkestrası ile İsviçre, Fransa, Polonya, Romanya ve Kazakistan‘da konserlere katıldı.

Mezun olduktan sonra 2009 senesinde Durul Gence Müzik Okulu’nda piyano ve viyolonsel dersleri verdi. 2011 senesinde Tekfen Filarmoni Orkestrası ile bir konser verdi.

Zeynep Özder, 2011 senesinde, New York‘da Stella Adler Studio atölyesinde oyunculuk eğitimi aldı. Gaye Sökmen Ajans’ına bağlı olarak çalışmaktadır.

2010 senesinde “Samanyolu” dizisinde Eda rolünü canlandırırken Özcan Deniz, Vildan Atasever, Hatice Aslan, Hülya Darcan, Kenan Ece, Kıvanç Kasabalı, Nesrin Cavadzade, Ayça Bingöl ile beraber rol aldı. Yine 2010 senesinde “Bir Avuç Deniz” sinema filminde (Dilek Hanoğlu) kişiliğini canlandırırken Engin Altan Düzyatan, Berrak Tüzünataç, Can Gürzap, Ayda Aksel, Zeynep Özder, Tuğrul Tülek, Ahu Yağtu ile beraber oynadı.

2012 senesinde “Sen Kimsin?”adlı sinema filminde Zeynep Özder (Pelin) kişiliğini canlandırırken başrollerde Tolga Çevik, Köksal Engür, Toprak Sergen, Pelin Körmükçü oynamıştır.

2012 – 2013 senelerı içerisinde Necati Cumalı’nın eserinden bir araya getirilen ve baş rollerinde Erkan Petekkaya ile Hatice Şendil’in oynadığı “Dila Hanım” dizisinde Hülya kişiliğini canlandırdı.

2013 – 2014 senelerı içerisinde yayına giren “İntikam” adlı dizide Beren Saat, Yiğit Özşener, Nejat İşler, Mert Fırat, Zafer Algöz, Alican Yücesoy, Engin Hepileri, Başak Daşman, Ezgi Eyüboğlu ile birlikte oynadı.

Filmleri ve Dizileri :
2013 – 2014 – İntikam (Aslı) (TV Dizisi)
2012 – Koyu Kırmızı (Mercan) (TV Dizisi)
2012 – 2013 – Dila Hanım (Hülya) (TV Dizisi)
2012 – Sen Kimsin? (Pelin) (Sinema Filmi)
2010 – Bir Avuç Deniz (Dilek Hanoğlu) (Sinema Filmi)
2010 – Adanalı (Maya) (TV Dizisi)
2010 – Samanyolu (Eda) (TV Dizisi)

Kaynak:Bilgisayfam.net

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker