Diziler

15 Haziran Masumlar Apartmanı Var mı yok mu yeni bölüm ne zaman?

15 Haziran Masumlar Apartmanı Var mı yok mu yeni bölüm ne zaman?, Bir çok kişinin beğeniyle izlediği 15 Haziran Masumlar Apartmanı Var mı yok mu yeni bölüm ne zaman?, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için 15 Haziran Masumlar Apartmanı Var mı yok mu yeni bölüm ne zaman? ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

15 Haziran Masumlar Apartmanı Var mı yok mu yeni bölüm ne zaman?

15 Haziran 2021 Masumlar Apartmanı Var mı yok mu yeni bölüm ne zaman? çok merak ediliyor. 15 Haziran salı günü Masumlar apartmanı yayınlanmayacak. Çünkü dizi geçtiğimiz hafta 8 Haziran günü sezon finali yaptı. Final sebebiyle 15 Haziran salı günü Masumlar Apartmanı dizisi ekrana gelmeyecek. 15 Haziran 2021 Masumlar Apartmanı Var mı yok mu diye merak eden ziyaretçilerimize şimdiden duyuralım. 15 Haziran Salı Masumlar Apartmanı dizisi olmayacak.

15 Haziran Masumlar Apartmanı var mı yok mu neden yokTRT ekranlarında yayına giren ve salı günleri seyirci ile buluşan Masumlar apartmanı 15 Haziran 2021 Salı günü var mı yok mu neden yok niçin yayınlanmıyor yeni bölüm ne zaman yayına girecek gibi sorular seyircilerin merak konusu oldu. Bizde bu sayfada 15 Haziran günü masumlar Apartmanı dizisi yeni bölüm var mı yok mu niçin yayınlanmıyor ne zaman yeni bölüm olacak gibi merak edilen sorulara yanıt vereceğiz. 8 Haziran günü sezon finali yaptığı için Masumlar Apartmanı 15 Haziranda olmayacak.

Masumlar apartmanı 15 Haziran salı var mı yok mu?

8 Haziran günü sezon finali yaptığı için 15 Haziran 2021 salı günü Masumlar Apartmanı dizisi TRT de ekrana gelmeyecek. 15 Haziran 2021 Salı günü Masumlar Apartmanı Var mı yok mu diye merak eden ziyaretçilerimize şimdiden duyuralım. 15 Haziran Salı Masumlar Apartmanı dizisi olmayacak. Çünkü 8 Haziran günü sezon finali yaptığı için Masumlar Apartmanı 15 Haziranda olmayacak.

TRT ekranlarında yayına giren ve salı günleri bi hayli yüksek reyting oranları ile dikkatleri çeken masumlar apartmanı yılbaşı haftasında bir çok dizinin yayına ara vermesi sebebiyle yeni bölüm yayınlayacak mı merak ediliyordu. TRT 1 son dakika açıklamasıyla Masumlar Apartmanı dizisinin 15 Haziran salı günü yayınlanıp yayınlanmayacağını açıkladı. Buna göre Masumlar Apartmanı 15 Haziran salı günü yeni bölüm var mı yok mu sorusuna yanıt hayır yeni bölüm bu hafta yayınlanmayacak olacak.

15 Haziran 2021 Masumlar Apartmanı neden yok?

Masumlar Apartmani 5 Ocak var mi yok muBildiğiniz üzere her sene sene başında kanallar ve diziler çeşitli reklam düzenlemeleri sebebiyle bir süre ara veriyor. Bu verilen arada reklam pastası alınan reyting sonuçlarına göre yeniden kanallara ve dizileri bölünüyor. Kısa olaraksı masumlar apartmanı ve diğer bir çok dizinin reklam gelirlerindeki payları sene başında aldıkları reyting ölçüsüne göre yeniden değerlendiriliyor. Bu düzenlemenin yapılması ortalama 1 hafta 10 gün devam ettiği için yeni yılın ilk haftasında diziler genelde yeni bölüm ekrana getirmiyor. 5 Ocak salı günü de masumlar apartmanı bundan dolayı yeni bölüm yayınlamayacak.

Masumlar apartmanı yeni bölüm ne zaman?

TRT ekranlarında yayına giren Masumlar Apartmanı dizisinin yeni bölümü 5 Ocak salı günü ekrana gelmedi. Sevilen ve çok yüksek reytingler alan masumlar Apartmanı dizisinin yeni bölümü 12 Ocak 2021 Salı günü kaldığı yerden devam edecek. Masumlar Apartmanı 5 Ocak salı günü var mı yok mu neden yok niçin yayınlanmıyor sorularına böylelikle yanıt vermiş olduk.

Salı akşamı TRT 1’de ekrana gelen masumlar Apartmanı dizisinin yayınlamama hamlesi sonrası hem Baraj dizisi hem Güldür Güldür Show bu hafta daha yüksek reyting oranlarına ulaşacağı için bi hayli tatmin oldular. Masumlar Apartmanı yayınlanmadığı gün yani 5 Ocak 2021 salı günü Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi de yayınlanmayacak. Böylelikle Masumlar Apartmanı ve EDHO yokluğunda Baraj dizisine gün dünyaya geldi. Reytingleri yükselerek devam eden Baraj dizisi ve Güldür Güldür Show bu hafta yüksek reytinglere ulaşmanın mutluluğunu yaşayacak.

Masumlar apartmanı 15 Haziran Salı neden Yok?

Sonuç olarak bu yazımızda masumlar apartmanı 15 Haziran 2021 Salı günü yeni bölüm var mı yok mu neden niçin yok yeni bölüm ne zaman yayına girecek sorularına yanıt vermeye çalıştık. Sizler de Masumlar Apartmanı dizisinin 15 Haziran salı günü yayınlanmaması ile ilgili yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız. 8 Haziran günü sezon finali yaptığı için Masumlar Apartmanı 15 Haziranda olmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün