Diziler

Aşkın Tarifi Dizisine Final Yolu Görüldü! Daha Yeni Başlamıştı Final Yapıyor!

Aşkın Tarifi Dizisine Final Yolu Görüldü! Daha Yeni Başlamıştı Final Yapıyor!, arayışı içine giren okurlarımız için Aşkın Tarifi Dizisine Final Yolu Görüldü! Daha Yeni Başlamıştı Final Yapıyor! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Aşkın Tarifi Dizisine Final Yolu Görüldü! Daha Yeni Başlamıştı Final Yapıyor! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Aşkın Tarifi Dizisine Final Yolu Görüldü! Daha Yeni Başlamıştı Final Yapıyor!

Türk seyircileri sezon boyunca dram, mafya dizilerini eleştirdi fakat onlardan vazgeçmedi. Türk seyircisinin bol acıtasyon bol mafya bol dram dizileri zirveyi bırakmıyor. Yaz zamanında dahi yaz dizileri bu sene çok kötü başlangıç yaptı.

Kanal D’nin yeni yaz dizisi kadrosu ile büyük ilgi çekmişti. İlk bölümü ile ekranlara gelen dizi ne yazık ki reyting listesinde varlık gösteremedi. 

Serra Arıytürk’ün başrol deneyimi ve Kadir Doğulu ile uyumu merak konusu olmuş hatta Arıtürk isimi ilk bilgisi verildiğında eleştirilere gebe olmuştu.

Kadir Doğulu, Serra Arıtürk, Cem Davran, Alper Saldıran gibi oyuncuların olduğu Aşkın Tarifi dizisi ilk bölümü ile ekranlara geldi. Lakin dizi ilk bölümü beklentilerin çok altında kaldı. Pazartesi akşammı ekrana gelen dizi Show Tv’de Çukur, ATV’de Maraşlı, TV8’de Survivor, Star Tv’de Kağıt Ev, hatta ATV’de Esra Erol’a karşı kötü sonuç elde etti.

REYTİNGLERDE ÇUVALLADI!

Aşkın Tarifi dizisi Total’de 9., AB’de 9, ABC1’de 10. oldu. Dizinin ilk bölümü sosyal platformda da varlık gösteremedi. Aşkın Tarifi dizisinin her ne kadar diğer dizilerin sezon arasına girmesi ile bir şansı olabilir mi diye düşünülürken final sesleri geldi.

Kanal D’nin ilerleyen haftalarda da reytinglerin bu biçimde gitmesi durumunda diziyi ikiltemeden final yaptırma kararı aldığı konuşulmakta. 

Kanal D’nin kaliteli diziler olmasına karşın reyting listesinde düşük seyrerden Hekimoğlu ve Afili Aşk dizilerini bile final yaptırdığı düşünülürse ses getirmeyen Aşkın Tarifi dizisinin hiç bir şansı yok gibi görünmekte. Yani dizinin ömrünün bir anda final bile yapabileceği ön görülüyor.

Aşkın Tarifi dizisinin yakında zamanda final yapacağı konuşulmakta. Dizinin oyuncuları ve konusu her ne kadar ilgi çekici olsa da ilk bölümünde görülen o ki çekim ucuza getirilmiş, senaryo ise acele ile yazılmış gibi bir görünüm çizdi. 

Lakin yine de Aşkın Tarifi dizisinin önümüzdeki günlerde nasıl ilerleyeceği ve reyting listesinde ne yapacağı merak ediliyor.

Kırmızı Oda yayından kaldırıldı! Erkan Petekkaya diziyi bitirdi! Kırmızı Oda 41. bölüm bekleyenlere üzen haber

Kırmızı Oda yayından kaldırıldı! Erkan Petekkaya diziyi bitirdi! Kırmızı Oda 41. bölüm bekleyenlere üzen haber

AŞKIN TARİFİ KONUSU NEDİR?

Aşkın Tarifi dizisi evleneceği gün terk edilen Fırat’ın intikam öyküsünü konu ediniyor. Kendi halinde bir kebab ustası olan Fırat evleceği gün terk edilir. Bunun nedeni ise kendisine Doktor Aşk diyen bir televizyoncu ilişki uzmanıdır. Fırat Doktor Aşk’tan intikam almak için kendini Fransız şef olarak tanıtır ve Doktor Aşk’ın sevgilisi Naz’ın restoranında işe başlar. 

Fırat’ın amacı Naz’ı kendisine aşık ederek, Doktor Aşk’ın terk edilmesini sağlamaktır. Lakin Naz bi hayli soğuk bir karakterdir. Naz’ın yakın arkadaşı ise Fırat’ın kim olduğunu öğrenir. Lakin o da Naz’ın Doktor Aşk yani Taylan’a evlenmesini istememektedir çünkü Taylan’ın Naz’ı üzecek biri olduğunu bilir ve Fırat’a yardım edeceğini söyler. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün