Bilgi

18 Haziran ŞOK kataloğu 2021 indirimleri belli oldu! ŞOK hafta sonu aktüel kataloğu neler var?

18 Haziran ŞOK kataloğu 2021 indirimleri belirlendi! ŞOK hafta sonu aktüel kataloğu neler var?, arayışı içine giren okurlarımız için 18 Haziran ŞOK kataloğu 2021 indirimleri belirlendi! ŞOK hafta sonu aktüel kataloğu neler var? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız 18 Haziran ŞOK kataloğu 2021 indirimleri belirlendi! ŞOK hafta sonu aktüel kataloğu neler var? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

18 Haziran ŞOK kataloğu 2021 indirimleri belirlendi! ŞOK hafta sonu aktüel kataloğu neler var?

Şok 18 Haziran 2021 aktüel ürünler kataloğu hafta sonu fırsatları bilgisi verildi. Tek sayfa olarak yayına giren indirim fırsatları ile bu hafta da Şok Markette birbirinden özel ürünler tüketicilerle bir araya gelecek. Haftada 2 defa indirim kampanyası yayınlayan ve her kataloğu ile tüketicilere ekonomik hesaplı alışveriş olanağı sağlayan ünlü marketler zincirinde Bu hafta da cazip fiyatlı çok sayıda ürün sizlerle buluşmaya hazırlanıyor. Peki ŞOK’ta bu hafta neler var? Şok Aktüel hafta sonu kataloğu ile hangi ürünleri düşüşe giriyor? Şok aktüel kataloğu 18 Haziran tarihinden bu yana raflara ulaşacak indirim fırsatları haberimizin detay kısmında…

Şok Market her hafta paylaşımı yaptığı aktüel ürünler kampanyaları ile tüketicileri hesaplı alışverişe davet ediyor. Büyük indirimlerin yapıldığı Şok aktüel ürünler kataloğu ve kampanyaları içinde hem cazip fiyatlı hem de kaliteli çok sayıda ürün satışa çıkıyor. Şok Market indirimleri çevredeki insanlar aracılığıyla da en büyük meraklı hem de büyük heyecanla bekleniyor. Şok Aktüel 18 Haziran kataloğu ile bu hafta sonu gelecek olan indirim fırsatları Nihayet belirlendi. Peki ŞOK’ta bu hafta neler var? ŞOK katalog indirimleri nelerdir? 18 Haziran ŞOK kataloğu hafta sonu aktüel ürünler kampanyası ve detaylar haberimizin detay kısmında…

ŞOK AKTÜEL 18 HAZİRAN 2021 İNDİRİMLERİ

Şok hafta sonu kataloğu ile bu hafta tek sayfalık bir indirim broşürü paylaşımı yaptı. ŞOK çok ucuz etiketi ile paylaşımı yaptığı ürünler içinde elektronikten ev eşyasına kadar bir çok değişik bölümde onlarca ürünü sizlerle buluşturacak. ŞOK kataloğu hafta sonu kampanyası ile gelecek indirim fırsatları içinde, Braun saç ve sakal kesme makinesi 199 TL, Axen 50 inç full HD Android LED TV 2999 TL, Kablosuz masaj tabancası 199 TL, Motorola kablolu kulaklık 129 TL, Alcatel 10” tablet 889 TL, Alcatel 7 inç tablet 549 TL fiyatı ile sizleri bekliyor.

18-haziran-sok-katalogu-2021-indirimleri-belli-oldu-sok-hafta-sonu-aktuel-katalogu-neler-var

A101 19 Haziran 2021 aktüel ürünler kataloğu! A101 aktüel hafta sonu kataloğu ile neler indirimde?

A101 19 Haziran 2021 aktüel ürünler kataloğu! A101 aktüel hafta sonu kataloğu ile neler indirimde?

ŞOK 18 HAZİRAN 2020 BİR HAFTA SONU AKTÜEL ÜRÜNLER KAMPANYASI

Şok hafta sonu kataloğu ile bu hafta da birbirinden kıymetli ürünler cuma gününden bu yana sizler ile bir araya gelecek. Şok Aktüel’de bu hafta, Üçlü Topraklı Grup priz 19,95 TL, 6’lı Topraklı Grup priz 27,95 TL, Tekli priz ve lamba anahtarı 7,99 TL, Erkek outdoor pantolon 129 TL, Erkek Trekking ayakkabı 79,90 TL, Erkek koleksiyon çapraz terlik 26,90 TL, Erkek çapraz omuz çantası 19,95 TL, Erkekleri kemer 26,95 TL ve kartlık 7,99 TL fiyatı ile satışa çıkacak.

Hafta Sonu ŞOK kataloğu ile 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde de cazip fiyatlı çok sayıda ürün sizleri bekliyor. Bu hafta sonu Şok’ta 25 TL ve üzeri alışverişlerinize Yedigün portakal 4’lü paket 11 TL, Pepsi Cola dörtlü 11 TL ve Yumoş Konsantre yumuşatıcı çeşitleri 13 TL olarak satışta olacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün