Biyografi

Aslı Sümen Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Aslı Sümen kimdir?, Aslı Sümen kaç yaşında?, Aslı Sümen evi nerede?, Aslı Sümen nerelidir? Aslı Sümen ev adresi?, Aslı Sümen kaç yaşında?, Aslı Sümen nerede oturuyor?, Aslı Sümen nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Aslı Sümen hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. ??.??.1994 senesinde doğan Aslı Sümen şu an için 27 yaşında ve burcundandır. Aslı Sümen doğum yeri ise Mersin olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Model olarak devam ettirmektedir.

Aslı Sümen Kimdir? – Aslı Sümen Evi Nerede? – Aslı Sümen Nerede Oturuyor?

Aslı Sümen Kimdir?, evi nerede?

Miss Turkey 2017 güzellik yarışmasının birincisi oldu.

Aslı Sümen, 1994 senesinde Mersin’de doğmuştur. Orta Doğu Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdare Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünden mezun oldu. ODTÜ senelerında Eşli Danslar Topluluğu’nda yarışarak üniversitesini temsil etti.

1,74 boyunda olan Aslı Sümen, mankenlik ve fotomodellik yapmaktadır.

21 Eylül 2017 akşamı yapılan Miss Turkey 2017 güzellik yarışmasının birincisi Itır Esen (2) oldu. Ancak Itır Esen (2)’in sosyal platform paylaşımları içerisinde görülen bir tweet sonuçların değişmesine sebep oldu. Miss Turkey Organizasyonu “böyle bir paylaşımı kabul etmesi olabilecek değildir.” dedi ve bu sebeple tacının geri alındığını dile getirdi. Bunun üzerine ikinci seçilen Aslı Sümen, Miss Turkey 2017 birincisi oldu.

Aslı Sümen, 18 Kasım 2017 tarihinde Türkiye‘yi Çin‘de yapılan ‘Miss World’ müsabakasında temsil etti.

18 Kasım 2017’de Çin’de gerçekleştirilen Miss World 2017’nin birincisi Hindistan güzeli Manushi Chhillar oldu.
Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün