Diziler

Yaz Dizileri çakıldı! 6 dizi birden bitecek

Yaz Dizileri çakıldı! 6 dizi birden bitecek, arayışı içine giren okurlarımız için Yaz Dizileri çakıldı! 6 dizi birden bitecek ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Yaz Dizileri çakıldı! 6 dizi birden bitecek sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Yaz Dizileri çakıldı! 6 dizi birden bitecek

Yaz aylarında diziler başladı. Bir çok ünlü oyuncu, birden çok hikaye yaz sezonunda ekranlara geldi. Lakin şu ana kadar yayına giren 5 dizi de tutmadı. En son salı akşamı ekranlara gelen diziler çakıldı! İşte peşin sıra finale doğru giden yaz dizileri!

Yaz dizileri tutmadı!

Tarihte ilk defa yaz dizileri çakıldı. Seyirciye hiç bir şey vermeyen, her sene olduğu gibi romantik komedi benzer hikaye ve matematikten diziler izlenmiyor. Güzel kız, yakışıklı erkek, zengin kız, yoksul erkek stilizi dünyası 2021 senesinde iş yapmadı. Başrol kadın oyunculaın sakarlıkları ve hata yapmaları Türk televizyonunda artık tutmuyor.

Yurt dışı satışları patlamasıya yazın yakışıklı erkek ve güzel oyuncular Türkiye artık iş yapmıyor. Dünyanın en büyük sinema televizyon sektörüne sahip türkiye’de reyting almayan diziler nasıl iş yapacak merak ediliyor!

Ada Masalı kötü başladı! 

Show Tv Cam Tavanlar Dizisinden Kötü Haber! Apar Topar Final Yapıyor!

Show Tv Cam Tavanlar Dizisinden Kötü Haber! Apar Topar Final Yapıyor!

Star TV yeni dizisi, Ayça ayşin Turan ve Alp Avruz başrollerinde olduğu Ada Masalı, AB 2,25 ve total 3,20 reytingle fakat 9. ve 11. olabilildi. Beklentilerin çok yüksek olduğu Ada Masalı adeta reyting listesinde çakıldı.

Baht Oyunu başlamadan bitti!

Kanal D ekranlarında büyük umutlarla başlayan Baht Oyunu dizi çakıldı. Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel olduğu dizi 2,30 reyting ve 1,68 reytingle 15 ve 16. olabildi ve Baht Oyunu toplama ihtimali zor.

Baht Oyunu ve Ada Masalı dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finalinde 9,64 reyting alması ve Almanya Fransa gibi dev maç olmasıyla çakıldı. Haftaya yeni şans alacak Ada Masalı ve Baht Oyunu dizisi, haftaya EDHO olmadığında akıbeti merak ediliyor.

Sen Çal Kapımı çakıldı!

Hande Erçel ve kerem Bursin başrollerinde olduğu Sen Çal Kapımı dizisi de çakılan diziler içinde. Lakin Sen Çal Kapımı dizisi ve Cam Tavanlar bekleyen tek tehlike bu değil!

Cam Tavanlar üzüyor!

Sen Çal Kapımı ve Cam Tavanlar derdi bir! Cam Tavanlar dizisi Kuruluş Osman bir türlü sezon finali yapmamasıyla çok şansızlık yaşıyor. Kuruluş Osman 2 hafta daha devam edecek ve Cam TAvanlar ilk 3 bölüm reytinglerle çakılırken nasıl devam edeceği merak ediliyor.

Lakin Cam Tavanlar ve sen Çal Kapımı bunla da derdi bitmiyor. Bugün oynanacak Türkiye milli takım maçı sebebiyle Cam Tavanlar ve Sen Çal Kapımı reyting alma ihtimali kalmadı. Şansız olan iki dizi yayın yaşamı erken bitebilir.

Canım Babam ve Aşkın Tarifi ilk 10’a giremiyor!

Yaz dizileri içinde bulunan Cam Tavanlar ve Aşkın Tarifi dizisi de başlamadan bitecek diziler içinde yerini aldı. 2. ve 3. bölümüyle ekranlara gelen Canım Babam ve Aşkın Tarafi reyting listesinde kanalın yüzünü güldüremedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün