Bilgi

18 Mayıs Reyting sonuçları – 18 mayıs 2021 Salı Ratingleri EDHO mu Masumlar Apartmanı mı Hekimoğlu mu Survivor mu

18 Mayıs Reyting sonuçları – 18 mayıs 2021 Salı Ratingleri EDHO mu Masumlar Apartmanı mı Hekimoğlu mu Survivor mu, arayışı içine giren okurlarımız için 18 Mayıs Reyting sonuçları – 18 mayıs 2021 Salı Ratingleri EDHO mu Masumlar Apartmanı mı Hekimoğlu mu Survivor mu ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız 18 Mayıs Reyting sonuçları – 18 mayıs 2021 Salı Ratingleri EDHO mu Masumlar Apartmanı mı Hekimoğlu mu Survivor mu sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

18 Mayıs Reyting sonuçları – 18 mayıs 2021 Salı Ratingleri EDHO mu Masumlar Apartmanı mı Hekimoğlu mu Survivor mu

18 mayıs reyting sonuçları. 18 mayıs 2021 salı ratingleri kim önde? EDHO mu Masumlar Apartmanı mı Hekimoğlu mu zirvede? 18 mayıs salı reyting sonuçları sizlerle. İşte 18 mayıs salı ratingleri sizlerle.

18 Mayıs reyting sonuçları

Reyting sonuçları seyirciler aracılığıyla yakında zamandan takip ediliyor. Merakla beklenen 18 Mayıs reyting sonuçları bilgisi verildi. Peki, 18 Mayıs reyting sonuçlarına göre hangi dizi zirvede yer aldı? Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz reyting oranları yükseldi mi? Masumlar Apartmanı reyting sıralamasında kaçıncı oldu? İşte detaylar…

18 Mayıs 2021 Salı reytingleri!

RTÜK aracılığıyla hazırlanan reyting sonuçları ilgi çekmeye sürdürmekte. Ekrandaki dizi ve programlar reyting sonuçlarına göre yayın hayatlarını sürdürüyor. AB, A, B ve total gruplarında bulunan seyirciler farklı yaş, cinsiyet ve sosyal statülere sahip yer alıyor. Reyting grupları dizilerin hitap ettikleri seyircileri göz önüne seriyor. Bunun yanında reklam verenlerde hedef kitlelerine göre tercihlerde yer alıyor. Heyecanla takip edilen 18 Mayıs reyting sonuçları netlik kazandı. Buna göre 18 Mayıs Salı günü en yüksek reyting oranına Masumlar Apartmanı dizisi ulaştı. Ekrana geldiği ilk bölümden bu yana reyting sıralamasını alt üst eden dizi, psikoloji türünde ilerliyordu.

Safiye ve Naci’nin kavuşması ekran başındaki seyircilerin duygusal anlar yaşamasına yol açtı. Han’ın Naci’yi kaçırdığını öğrenen İnci çok sinirlendi. Hiçbir şeyden haberi olmayan Safiye ise mutluluk bulutlarının üzerindeydi. Lakin, gerçeklerin ortaya çıkmaya gibi kötü bir huyu olduğu anlaşıldı. Safiye ve Han yüz yüze geldi. Masumlar Apartmanı’nın hemen arkasından ise Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yer aldı. Hızır Ali ve Didem nihayet mutlu sona ulaştı. Muhteşem bir düğün ile dünya evine giren gençlerin mutluluğu kısa sürdü.

Masumlar Apartmanı 35. bölüm fragmanı izle 25 Mayıs 2021 TRT 1 yeni bölüm fragmanı

Masumlar Apartmanı 35. bölüm fragmanı izle 25 Mayıs 2021 TRT 1 yeni bölüm fragmanı

Rıdvan, intikam almak için düğüne saldırı düzenledi. Didem’in beyaz gelinliğinin üzerine kan sıçradı. AB grubunda ise Hekimoğlu dizisi yüksek reyting almayı başardı. Yeni oyuncu kadrosu ile ekrana gelen dizi de senaryo değişiklikleri de yapıldı. Göz kanseri olan bir hastanın nasıl tedavi edileceği gerçekleştirildi. Gündüz kuşağında Zuhal Topal’la Sofrada reyting oranlarını yükseltmeyi başardı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün