Bilgi

Masumlar Apartmanı 35. bölüm fragmanı izle 25 Mayıs 2021 TRT 1 yeni bölüm fragmanı

Masumlar Apartmanı 35. bölüm fragmanı izle 25 Mayıs 2021 TRT 1 yeni bölüm fragmanı, arayışı içine giren okurlarımız için Masumlar Apartmanı 35. bölüm fragmanı izle 25 Mayıs 2021 TRT 1 yeni bölüm fragmanı ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Masumlar Apartmanı 35. bölüm fragmanı izle 25 Mayıs 2021 TRT 1 yeni bölüm fragmanı sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Masumlar Apartmanı 35. bölüm fragmanı izle 25 Mayıs 2021 TRT 1 yeni bölüm fragmanı

Masumlar Apartmanı 35. bölüm fragmanı izle. Masumlar Apartmanı 25 mayıs 2021 yeni bölüm fragmanı! Masumlar Apartmanı 35. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 25 mayıs 2021 Masumlar Apartmanı son bölüm fragmanı yayınlandı!

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 196. bölüm fragmanı 25 mayıs ATV Hızır intikam yemini ediyor

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 196. bölüm fragmanı 25 mayıs ATV Hızır intikam yemini ediyor

Masumlar Apartmanı 35. bölüm fragmanı izle 25 Mayıs 2021 

TRT 1’in bi hayli beğeni alan dizisi Masumlar Apartmanı heyecan yüklü bölümleriyle seyirci karşısına çıkıyor. Merakla  beklenen Masumlar Apartmanı 35. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, Masumlar Apartmanı 35. bölüm fragmanında neler yaşandı? Safiye, Naci ile gidecek mi? İşte detaylar…

25 Mayıs 2021 Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanı

Masumlar Apartmanı sezonun en dikkat çeken dizisi olmayı başardı. Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi kitabından bir araya getirilen dizi, gerilim ve psikoloji türünde ilerliyor. Zengin oyuncu kadrosu aracılığıyla desteklenen konusu gerçek bir hayat hikayesinden güç alıyor. Derenoğlu ailesinin yaşadığı hayat hem korkutucu hem de merhamet ve sevgi eksikliğinin öğelerini taşıyor. Birbirlerine tutunarak hayatta kalmayı başaran kardeşler içinde da sırlar yer alıyor. İnci, Han’a aşık olduğunda nasıl bir adam olduğunu bilmiyordu. Lakin, aşkın gücüne kapılarak tüm zorluklara göğüs germeye karar verdi. Han’ın değişik bir yüzü olduğunu kısa bir sürede keşfeden İnci, aşkı ve gerçekler içinde kalmıştı. İnci’yi ilk günden bu yana istemeyen Safiye ise kardeşini paylaşmamaya kararlıydı. Gülben, herkesin mutlu ve iyi olmasını istemekteydi. Lakin, çocukluk travmaları bir an olsun yakasını bırakmıyordu. Heyecanla takip edilen Masumlar Apartmanı 35. bölüm fragmanı ile ekrana geldi.

Han, Naci’yi kaçırdığında tehlikeli bir oyun oynadığının farkındaydı. Ailesini koruma yükünün altında eziliyordu. Naci’nin ablasına zarar vermesinden korkuyordu. Pişmanlık duymaya başlayan Han geri adım atmak istemesine rağmen hamle yapamıyordu. Naci’ye kavuşan Safiye ise mutluluğunun kısa süreli bulunacağını anlamıştı. Çocukluk aşkı Naci ile aralarına seneler girmişti. Geç kalınmış bir aşk öyküsünü yaşamak için mücadele ediyordu. İnci, Han’ın yaptıklarını öğrendiğinde çileden çıkmıştı. En acı veren yanıysa Safiye’de yere göğe sığdıramadığı kardeşinin gerçek yüzünü görmüştü. Esat ile evlenme hayalleri kuran Gülben yeni bir yara almıştı. Naci hastalığı sebebiyle ölüme her geçen gün yaklaşıyordu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün