2 Mayıs Fırınlar açık mı? 2 Mayıs 2021 Pazar günü Fırınlar çalışacak mı

2 Mayıs Fırınlar açık mı? 2 Mayıs 2021 Pazar günü Fırınlar çalışacak mı, arayışı içine giren okurlarımız için 2 Mayıs Fırınlar açık mı? 2 Mayıs 2021 Pazar günü Fırınlar çalışacak mı ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız 2 Mayıs Fırınlar açık mı? 2 Mayıs 2021 Pazar günü Fırınlar çalışacak mı sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

2 Mayıs Fırınlar açık mı? 2 Mayıs 2021 Pazar günü Fırınlar çalışacak mı

2 Mayıs 2021 Pazar günü Fırınlar çalışacak mı? Milyonlarca vatandaş, Koronavirüs pandemisi sebebiyle Hükümet aracılığıyla alınan ‘Tam Kapanma’ kararı ardından evlerine çekilmiş vaziyette. Bu zamanda tam kapanma sebebiyle birden fazla işyeri faaliyetini durdurmak zorunda kaldı. Şimdi 2 Mayıs Pazar günü Fırınların açık olup olmayacağı merak ediliyor. Ramazan Ayı içinde olmamızla birlikte akşam iftar için pide ve ekmek almak isteyecek vatandaşlar 2 Mayıs 2021 Pazar Fırınlar açık mı? Fırınlar Pazar günü çalışacak mı? Sorularının yanıtını inceliyor. Açıklamalar haberimizin devamında sizlerle…

Pazar günü Fırınlar açık mı? Milyonlarca vatandaş, Hükümet aracılığıyla Koronavirüs salgınına karşı açıklanan yeni önlemler ve tam kapanma kararı ardından evlerine çekilmişken 2 Mayıs 2021 Pazar günü fırınların çalışıp çalışmayacağını düşünüyor. Birçok işyeri, Tam kapanma kararı ardından kepenklerini kapattı. Peki 2 Mayıs Pazar günü Fırınlar açık olacak mı? Fırınlar Pazar günü çalışıyor mu? 

2 Mayıs 2021 Pazar Fırınlar Açık Olacak Mı?

Tüm Türkiye’de 81 il genelinde ilan edilen tam kapanma sebebiyle bir çok işyeri kapalı. Peki fırınlar da kapanacak mı? 2 Mayıs Pazar günü fırınlar açık mı değil mi? Bu sorunun yanıtı milyonlarca vatandaş aracılığıyla yakında zamandan takip ediliyor. Bilindiği üzere tam kapanma olsa da eczane, bakkal, market vb. işyerleri faaliyetlerini sürdürüyor. Lakin Pazar günleri özelinde süpermarketlerin kapalı bulunacağı resmi açıklamayla açıklamaldu. Süper marketler kapalı olsa da 2 Mayıs 2021 Pazar günü fırınlar açık mı?

Pazar Günü Fırınlar Açık Mı?

2 Mayıs 2021 Pazar günü fırınlar açık olacak. Milyonlarca vatandaş, Mübarek Ramazan Ayı içinde olduğumuz bu günlerde tam kapanma sürecine karşın, günlük olarak ekmek ve pide alışverişini 2 Mayıs Pazar günü de fırınlardan yapabilecek. Fırınlar, 2 Mayıs Pazar günü saat 10:00 ile 17:00 saatleri içinde açık olacak.

2 Mayıs Pazar günü Fırınların bunun yanında bakkallar ve ufak marketler de açık olacak. Lakin A101, Carrefour, Şok, Bim vb. zincir marketler tüm gün boyunca kapalı olacak. Resmi açıklamaya göre bu tür süpermarket zincirleri tam kapanma boyunca her Pazar günleri kapalı kalacak. Lakin 2 Mayıs PAzar günü de dahil olmak üzere Fırınlar saat 10:00 ile 17:00 saatleri içinde hizmet verecek ve açık olacaklar.

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker