Bilgi

2021 LGS Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soruları ve cevapları yayınlandı! LGS soruları PDF

2021 LGS Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soruları ve yanıtları yayınlandı! LGS soruları PDF, arayışı içine giren okurlarımız için 2021 LGS Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soruları ve yanıtları yayınlandı! LGS soruları PDF ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız 2021 LGS Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soruları ve yanıtları yayınlandı! LGS soruları PDF sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

2021 LGS Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soruları ve yanıtları yayınlandı! LGS soruları PDF

2021 LGS Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi soruları ve yanıtları yayınlandı! Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi pdf soru ve yanıt anahtarı yayınlandı. MEB heyecanla beklenen 2021 LGS Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi yanıt anahtarı soruları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik!

2021 LGS Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soruları ve yanıtları yayınlandı!

6 Haziran tarihinde yapılan 2021 LGS Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi soru ve yanıtları yayınlandı. Merakla beklenen Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi soruları zor muydu kolay mı merak ediliyor. Sizler için Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi soru ve yanıt anahtarını bir araya getirdik!

6 Haziran LGS Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi soru yanıtları pdf sizlerle!

1- HZ Muhammed Kalbim Katılaştı üzülemiyorum ağlamıyorum sorusu cevabı İyilik yapana da fayda sağla olacak.

2- Bir Kişi HZ Muhammed gelerek namaz kıldıran birinin namazı uzun tutması cemaatle kılması sorusu cevabı hasta ve yaşlıların namazları evde kılmaları izin verilmiştir olacak.

3- İşini çok seven öğretmen sorusu boş bırakılan yere sorusu cevabı geleceğini insanın kendi tercih ve çabaları belirler olacak

4- İslam dininde zarürat-ı hamse adı verilen ilke sorusu İnsanın huzur ve güveninin elde etmek

5- Aile ihtiyaç sahiplerine erzak kolileri hazırlaması sorusu cevabı Sadakalarını gizleyerek yoksullere verirseniz bu sizin için daha hayırlıdır Bakara Suresi 271 ayet olacak.

6- İslem dinine göre türbelere sorusu cevabı Dine zarar verecek davranışlardan insanları uzak tutmak

7- Bakara suresi 265 ayet ve Hadisi şerifli sorusu cevabı Allah içtenyetle verilen sadakanın karşılığını bi hayli fazla verir

7 Haziran 2021 okullar açılıyor mu? 7 Haziran’da okula gitmek zorunlu mu?

7 Haziran 2021 okullar açılıyor mu? 7 Haziran’da okula gitmek zorunlu mu?

8- İnsanın cinsiyeti fiziki şekli ve ten rengi sorusu cevabı İnsanın özgürlüğü ile sorumluluğu içinde doğrudan ilişki mevcuttur

9- HZ yusuf kıssası sualinin yanıtı Yaşadıkları kendinden sonrakiler için umut olmuştur

10- HZ ayşe sorusu İnce düşünceli davranmıştır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün