Diziler

Barbaroslar Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Engin Altan Düzyatan Açıkladı!

Barbaroslar Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Engin Altan Düzyatan Açıkladı!, arayışı içine giren okurlarımız için Barbaroslar Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Engin Altan Düzyatan Açıkladı! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Barbaroslar Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Engin Altan Düzyatan Açıkladı! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Barbaroslar Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Engin Altan Düzyatan Açıkladı!

ES Film imzalı, yönetmenliğini Taylan Biraderler’in üstüne aldığı, konusu Cüneyt Aysan, Ozan Aksungur ve Oğuz Ayaz aracılığıyla kaleme alınan,  tarih ve kurgu türündeki dönem dizisi Barboros’un çekimleri İstanbul ve Antalya’da  hızla sürüyor.

Osmanlı Devleti’nin ilk Kaptan-ı Deryası Barbaros Hayrettin Paşa’nın yaşamının konu edildiği “Barbaros” dizisinin başrollerinde Ulaş Tuna Astepe ve Engin Altan Düzyatan yer alıyor.

 Barbaroslar dizisinin kadrosu için cast çalışmaları  sürdürmekteken yeni oyuncuların da diziye dahil olduğu bilgisine ulaşıldı.

Engin Altan Düzyatan’ın Oruç Reis’i oynayacağı, Ulaş Tuna Astepe’nin ise Barbaros Hayrettin Paşa’ya hayat vereceği Barboroslar dizisine bir dönem ekranlarda fırtına estiren Ezel dizisinden sürpriz bir transfer yaşandı.  4 senedir ekranlarda olmayan İsmail Filiz kadroveyahil edildi.

Bunun yanı sıra tarihi dizilerdeki başarıları ile bilinen Erhan Ünlütürk’ün de TRT 1 ekranlarında yayına girecek olan Barboroslar dizisinin kadrosuna katıldıldığı son gelen bilgiler içinde yer alıyor. 

barbaroslarrr

TRT 1 ‘ in iddialı dizisinin ne zaman yayın yaşamına başlayacağı  merak konusu olurken, dizinin başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan çalışmaların hızla sürdüğini ve  Eylül ayında yayın yaşamına başlayacağını açıkladı. 

Son Yaz dizisi Canan öldü sosyal platform ayağa kalktı! Son sahnede seyredenlerde ciğer kalmadı

Son Yaz dizisi Canan öldü sosyal platform ayağa kalktı! Son sahnede seyredenlerde ciğer kalmadı

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün