Bilgi

5.000 TL Kredi Onayı Alamayanlara İş Bankası 10.000 TL Verecek

5.000 TL Kredi Onayı Alamayanlara İş Bankası 10.000 TL Verecek, arayışı içine giren okurlarımız için 5.000 TL Kredi Onayı Alamayanlara İş Bankası 10.000 TL Verecek ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız 5.000 TL Kredi Onayı Alamayanlara İş Bankası 10.000 TL Verecek sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

5.000 TL Kredi Onayı Alamayanlara İş Bankası 10.000 TL Verecek

5.000 TL kredi nakit başvurusu yapan ve onay alamayan bireylerin, banka sıkıntısı yaşadığı şu günlerde İŞ Bankası yeni bir kredi kampanyası başlattı. Daha önce kredi nakit başvurusu yapan ve kredi notu yüzünden onay alamayanlara hemen anında onay verecek. 10 bin TL’ye kadar kullanılacak olan ihtiyaç kredileri, müşterilere umut olmaya devam edecek. 36 ay vadeli verilen bu kredi alakalı detaylarda belli olmaya başladı…

İhtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan bireyler, 5.000 TL onay alamadıkları kredi nakit başvuruları ardından Haziran ayından bu yana 10 bin TL onay alabilecekler. Kredi başvurusu yapmak için İş Bankası yeni bir kredi kampanyası başlattı. Bu kredi kampanyasına katılarak gereksiniminiz olan krediyi anında alabilecek ve taksitlerini de aylık, iki aylık yahut isteğe göre de 3 aylık olarak ödeyebileceksiniz. İhtiyaç kredisi kullanmak isteyenler üstelik bu kredileri aldıktan sonra 3 ay sonra ertelemeli kredi tercih ederek, ödemelerine 3 ay sonra başlayabileceklerdir. Sizlerde eğer 10 bin TL’ye kadar gereksiniminiz varsa İş Bankası’nın yaptığı bu kredi kampanyasına katılabiliyorsunuz.

Kredi Başvuruları Başladı

İş Bankası üzerinden 10 bin TL kredi kullanmak isteyenler, bu kampanyaya katılabilmesi için bankanın müşterisi olması gerekiyor. Kredi başvurusu yapacak olan bireyler, İş Bankası üzerinden onay almak istiyorsa, kendi hesapları üzerinden bir internet bankacılığı şifresi alabilirler. İş Bankası üzerinden yapılacak olan başvurularda banka siz değerli okurlarımıza anında sonuç verecektir. İş Cep uygulamasını bu kredi için kullanacaksınız. Kendi hesabınız üzerinden aldığınız internet şifresi ile birlikte, İş Cep uygulamasına girerek buradan işlemlerinizi yapabileceksiniz.

Temmuz ayında çifte bayram! Hem yüzde 6.39 zam, hem de zamlı ikramiye ödenecek!

Temmuz ayında çifte bayram! Hem yüzde 6.39 zam, hem de zamlı ikramiye ödenecek!

İş cep uygulaması üzerinden kredi nakit başvurusu yapmak için, uygulamayı açıktan sonra Krediler menüsüne girerek buradan Hızlı Kredi bölümüne girip 10 bin TL başvuru yapmanız gerekiyor. Banka bi hayli hızlı bir biçimde kredi değerlendirmesi yapacaktır. Kredi notu yüksek miktarda olanlara daha yüksek limitlerde onay verilebilir. İş Bankası kredi onayı almanız durumunda onaylanan tutarı hemen hesabınıza atacaksınız. Bunun için uygulama üzerinde siz değerli okurlarımıza gösterilen adımları ilerletmeniz gerekmektedir.

Ödemeler Nereye Yapılacak?

Kredi ödemeleri ise banka ATM, şubelerinden ve hesabınızda para olması durumunda yine İŞCEP uygulaması üzerinden yapılacak. Oldukça kolay olan bu kredi nakit başvuru yöntemini tercih ederek bireylerin onay aldıklarını aktarabiliriz. İş Bankası’nın açıkladığu bu kredi kampanyası Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında sürecektir. Kullandığınız 10 bin TL kredilerde en fazla 36 ay vade ile işlem yapabileceksiniz.

Kimler Onay Alıyor?

Kredi başvurusu yapacak olan bireylerin kredi notu az olması durumunda başvuru yaparak onay alacaklarını söylemiştik. Yalnız birinin son haftalarda gecikmeleri varsa ve kredi notu düşük olduğu için değil de icralık ve avukatlık olduğu için başvuru yaparak onay alamıyorsa, banka bu bireylere kredi vermeyecektir. Kredi başvurusu yapacak olan kişi bunun bunun yanında 18 yaşından büyük olması gerekiyor. Kredi sonucu sizin kendi kredi puanınıza göre değerlendirileceği için banka icralık ve avukatlık olan bireylere ne yazık ki onay vermeyecektir. İcralık durumunuz varsa, bu borçları kapattıktan sonra İş Bankası kredi kartı başvurusu uygulayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün