Bilgi

2021 YKS sınav giriş yeri sorgulama ekranı! YKS sınav giriş belgesi nasıl alınır?

2021 YKS sınav giriş yeri sorgulama ekranı! YKS sınav giriş belgesi nasıl alınır?, arayışı içine giren okurlarımız için 2021 YKS sınav giriş yeri sorgulama ekranı! YKS sınav giriş belgesi nasıl alınır? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız 2021 YKS sınav giriş yeri sorgulama ekranı! YKS sınav giriş belgesi nasıl alınır? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

2021 YKS sınav giriş yeri sorgulama ekranı! YKS sınav giriş belgesi nasıl alınır?

ÖSYM son dakika açıklaması ile 2021 YKS sınav giriş belgelerini ulaşıme açtı. Binlerce adayın katılacağı sınav öncesinde sınav giriş yerleri Büyük bir merakla bekleniyordu. YKS sınavına giriş yapacak olan adaylar ÖSYM’nin internet sitesi üzerinden TC kimlik numarası ve şifreleri ile sınav giriş yerlerini sorgulaya biliyor. 2021 YGS sınavı ise 26 Haziran tarihinde yaşanacak.

2021 YKS sınavı için geri sayım sürdürmekte. 26-27 Haziran tarihlerinde ÖSYM aracılığıyla yapılacak olan YKS sınavı bu sene yine 2 oturum olarak yaşanacak. ÖSYM son dakika açıklaması yaparak sınav giriş belgelerinin ulaşımi açıldığını açıkladı. YKS sınavına girmeye hazırlanan adaylar ÖSYM’nin internet sitesi üzerinden sınav giriş yerlerini sorgulayabilir sınav giriş belgesine ulaşabilir.

2021-yks-sinav-giris-yeri-sorgulama-ekrani

Son Dakika! Aşılama Yarın Başlıyor! 45 Yaş Üzeri Aşı Randevusu Nasıl Alınır?

Son Dakika! Aşılama Yarın Başlıyor! 45 Yaş Üzeri Aşı Randevusu Nasıl Alınır?

2021 YKS SINAVI NE ZAMAN?

2021 Yükseköğretim kurumları sınavı ÖSYM aracılığıyla 26-27 Haziran tarihlerinde yaşanacak. Geçen sene olduğu gibi bu sene da YKS sınavı iki oturum halinde yapılacak. 26 Haziran günü temel yeterlilik testi yapılırken, 27 Haziran tarihinde ise alan yeterlilik testi ve yabancı dil testi sınavları yaşanacak.

2021 YKS SINAV GİRİŞ BELGESİ NASIL ALINIR?

2021 YKS sınavına girmeye hazırlanan adaylar sınava girecekleri yerleri öğrenmek istiyorsanız ÖSYM’nin “https://ais.osym.gov.tr” adresine TC kimlik numaraları ve şifreleri ile girerek bilgilere ulaşabiliyor. Aynı zamanda sınav giriş belgesini de bu ekran üzerinden almak olabilecek. Öğrenciler sosyal platform pandemiden dolayı sınavın ertelenmesi için hala kampanyalar yapmaya devam etse de YKS sınavı ÖSYM aracılığıyla 26-27 Haziran tarihinde yaşanacak. YKS sınav giriş belgeleri bugün itibariyle Erişime açılırken ÖSYM başkanı Profesör Dr. Halis Aygün sosyal platform hesabından yaptığı bilgilendirmede adaylara başarılar diledi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün