Bilgi

27 Nisan burç yorumları – 27 Nisan 2021 Salı günlük burç ve astroloji yorumu

27 Nisan burç yorumları – 27 Nisan 2021 Salı günlük burç ve astroloji yorumu, arayışı içine giren okurlarımız için 27 Nisan burç yorumları – 27 Nisan 2021 Salı günlük burç ve astroloji yorumu ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız 27 Nisan burç yorumları – 27 Nisan 2021 Salı günlük burç ve astroloji yorumu sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

27 Nisan burç yorumları – 27 Nisan 2021 Salı günlük burç ve astroloji yorumu

Astroloji uzman kişilerı aracılığıyla 27 Nisan burç yorumları bilgisi verildi. Peki, 27 Nisan burç yorumlarına göre hangi burçları neler bekliyor? Jüpiter’in Balık burcuna geçişinin etkileri neler olacak? Akrep burcundaki Dolunay aşk, sağlık ve para alanlarını nasıl etkileyecek? İşte detaylar…

27 Nisan Burç yorumları!

Nisan ayının en mühim gökyüzü hareketi olarak kabul gören Dolunay süreci başladı. 7. derece Akrep burcunda yaşanan Dolunay, Uranüsyen etkilere sahip olacak. Ayrıca, Satürn aracılığıyla da desteklenecek. Önümüzdeki on beş günlük süreci kapsayacak olan Dolunay zamanında, Akrep temasının hakimiyet alanı da genişlemeye ekranlara gelecek. Astroloji de Akrep burcunun temel özellikleri içinde önderlik, güç, ego, parasal konulara ilgi, cinsellik, hırs, tutku, kıskançlık ve gizlilik bulunmaktadır. Önümüzdeki zamanda bu alanlarda mühim ve bi hayli hızlı gelişmelerin yaşanması kaçınılmaz olacaktır. Dolunay dönemi bunun yanı sıra Süper Ay’ın da başlangıcı olarak kabul edilmektedir. Ay’ın Dünya’ya en yakın olduğu sürece verilen ad Süper Aydır. Süper Ay dönemlerinde doğal afetler hız kazanmaya başlar. Küçük kazalar, aksilikler, duygusal gelgitler, öfke patlamaları gibi sorunlar meydana gelebilir. Akrep temasının hakim olması bilinçaltını da besleyecektir. Önsezilerin güçlenmeye başlayacağı bu sürede gizli duygu ve düşünceleriniz açığa çıkabilir. Özellikle korku ve endişenin besleyeceği duygular psikolojik olarak yıpranmanıza neden olabilir. Lakin, sürecin olumsuz yönlerine rağmen özeleştiri kavramının yaşamınıza dahil olmasıyla birlikte artıları da olacaktır. Hayatınızdaki temel poblemleri düşünmenize ve çözüm üretmenize yardımcı olabilir. Özeleştiri sisteminin çalışmaya başlamasıyla birlikte poblemlerin tespiti yapılacaktır. İlişkilerinizdeki poblemleri derinleşemesine düşünmeye başlayabilirsiniz. Hiçbir işi veya olayı derinlemesine düşünmeden hareket etmek istemeyeceğiniz bir zaman içinde bulunacaksınız. İlişkilerinizde kıskançlık krizleri meydana gelebilir. Öfke kontrolünü sağlamakta sıkıntı yaşayacağınız için huzursuz olabilirsiniz. Partnerinize karşı sert ve acımasız eleştirilerde bulunabilirsiniz. Merakla takip edilen 27 Nisan burç yorumlarını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Toprak grubu burçları Başak, Oğlak ve Boğa yönünden kariyer ve parasal alandaki gelişmelerin öne çıkacağı bir gün olacak. Bunun yanı sıra Dolunay döneminin rahat burçları içinde bulunan Başak burçları için şanslı bir zaman olabilir.

27 Nisan 2021 Salı Burç yorumları!

Yakın çevrelerindeki bireylerin Dolunay sürecinden nasıl etkilendikleri ile alakalı olacaklardır. Bu nedenle aile içindeki ilişkilerde sıkıntılar yaşanabilir. Geçmişten gelen sorunlar can yakıcı bir hale dönüşebilir. Akrep teması sebebiyle hırsları artmaya başlayacağı için daha fazla çalışma isteği duyabilirler. İş tempolarının yükselmeye başlaması gelecek planlamaları yönünden da yararlı olacaktır. Yakın dostlarıyla ilişkilerindeki endişeleri artmaya başlayabilir. Güven problemi duydukları için poblemlerin derinleşmesi de kaçınılmaz olacaktır. Boğa burçları Merkür’ün etkisi ile iletişim alanında atılımlar yapabilir. Merkür ve Venüs kontağının sağladığı avantajlı durumu kullanmaya odaklanmaları gerekebilir. Parasal konularda aceleci davranmamaya özen göstermeleri gereken bu sürede yeni yatırım planları için beklemede kalmayı tercih edebilirler. Su grubu burçları Akrep, Balık ve Yengeç yönünden ise hem verimli hem de sancılı bir zaman başladı. Gizli saklı duygularının baskısını hissetmeye başlayan Akrep burçları değişim hareketinin fitilini ateşlemeye karar verebilir. Hırslı yapılarının etkileri sebebiyle iş alanında mühim atılımlar yapabilirler. Özel yaşamları boyunca ise flörtlere açık bir yapıda ilerlemeye karar verebilirler. Dolunay süreci egolarını beslemeye başlayacağı için çatışma yaşamaları kaçınılmaz olacaktır. Balık burçları ise Jüpiter aracılığıyla desteklenmeye ekranlara gelecek. Eğitim alanında bi hayli hızlı gelişmelerle karşılaşabilirler. Akademik kariyer yapmak isteyenler yönünden fırsatlar ortaya çıkabilir. Duygusal tepkilerini kontrol altında tutmak zorunda kalacakları anlar yaşanacaktır. Özellikle aile içindeki otorite figürü ile yaşayacakları sorunlar yüzünden umutsuzluğa kapılabilirler. Parasal konularda birikim yapma istekleri sekteye uğrayabilir.

27 Nisan 2021 Salı KOÇ Burç Yorumu:

Ay kombinasyon burcunuz Yay’da ilerlerken, bugün daha hareketli ve aktif olacaksınız. Her şeyi herkesle paylaşmak istiyorsunuz. Uzak yollarla alakalı planlarınız olacaktır. Düşüncelerinizde müthiş bir aksiyon var. Fikirlerinizi herkese kabul ettirmek zorunda değilsiniz. İsteklerinizdeki artışlar sizi yorabilir. Dikkatli olmalısınız.

27 Nisan 2021 Salı BOĞA Burç Yorumu:

Yaratıcılığınız hususunda rakip tanımıyor ve ödün vermekten hoşlanmıyorsunuz. Bugün bir takım varsayımlar üzerinde fazla düşünerek zaman kaybetmemeli ve bir an önce harekete geçmelisiniz. Araştırdığınız konuların size sağlayacağı yarardan çok zararı olabilir. Ayrıca zevklere aşırı düşkünlük, sağlık poblemlerinızda bununla birlikte getirebilir.

27 Nisan 2021 Salı İKİZLER Burç Yorumu:

Yalnız kaldığınız zaman çok daha verimli olduğunuzu bildiğiniz halde sürekli olarak kalabalık ortamları tercih ediyorsunuz. Özellikle mülayim bir gün sizi bekliyor ve gücünüzün daha iyi fark ettiğinizi göreceksiniz. Ay zıt burcunuzda ilerliyor ve partnerinizle olan ilişkinize yeni bir renk veriyor. Karamsarlık duygularınızı ona yansıtmamalısınız.

27 Nisan 2021 Salı YENGEÇ Burç Yorumu:

İş yaşantınızda özgür çalışmaya gereksiniminiz var. Bugün iş olanaklarınız genişleyebilir. Duygusal yönlerinizi yaratıcılığınızla birleştirecek ve kendinizi daha da verimli hissedeceksiniz. İlginç fırsatlar sizi bekliyor ve değerlendirmelerinizi kişisel ayrıntı kısmınızi düşünerek yapmanız gerekir. Seyahatleri gündeme getirecek bir iş teklifi alabilirsiniz.

27 Nisan 2021 Salı ASLAN Burç Yorumu:

Gücünüzün üzerinde verim sergileyeceğiniz bir gün. Ay, sizin kombinasyon burcunuzda ilerlerken, bir çok aktivitelerin içinde olacaksınız. Duygularınızı ortaya koyabileceğiniz bir iş olanağı sizi bekliyor. Yoğun çalışma temponuzu aracılığıyla, bir çok başarı size gelecektir. İdeallerinizden emin olarak ilerliyorsunuz.

27 Nisan 2021 Salı BAŞAK Burç Yorumu:

Kendinizi ve kişisel özgürlüğünüzü sorgulayarak, adımlarınızı sağlam bir biçimde atmaktan yanasınız. Bugün incelemelerinızı derinleştirerek şuana dek düşünmediğiniz konular üzerinde yoğunlaşabilirsiniz. Sonuç sizin istediğiniz gibi olacak ve kişisel tatmin ağlayacağınız özel bir çalışmayı görülmektediracaksınız.

27 Nisan 2021 Salı TERAZİ Burç Yorumu:

Bugün iletişim hususunda son derece başarılı çalışmalar içindesiniz. Çevrenizde gelişen duygusal konulara kafanızı takarak, aktivitenizin hızını düşürmemelisiniz.Yakın dostlarınızın size vereceği destek, motivasyon gücünüzü arttırıyor. Düşüncelerinizi süsleyerek, anlatım gücünüzü ikiye katlıyor ve ikna kabiliyetinizi müthiş sergiliyorsunuz.

27 Nisan 2021 Salı AKREP Burç Yorumu:

Yaptığınız işin karşılığını almak ve bu hususta hiç kimseye taviz vermek istemiyorsunuz. İş disiplininiz müthiş. Birlikte çalıştığınız bireylerin en az sizin kadar özveri göstermesini istiyorsunuz. Maddesel menfaatlerinizi korumak zorundasınız ve bugün egolarınızı ön plana çıkaracaksınız. Öfkeli davranışlarınıza dikkat etmelisiniz.

27 Nisan 2021 Salı YAY Burç Yorumu:

Ay burcunuzda ilerlerken, duygusal yönleriniz atağa kalkıyor. Sürekli değişimler içindesiniz. Gün içinde bir takım kararsızlıklar yaşamanız olabilecek. Bugün, partnerinizle olan ilişkilerinizde içten ve içten davranıyorsunuz. Lakin bağımsızlık duygularınızda biraz çılgınlık gizli ve bu özelliğinizi ilişkinize yansıtmaktasınız.

27 Nisan 2021 Salı OĞLAK Burç Yorumu:

Düşüncelerinizde sürekli olarak bir genişleme söz konusu. Bugün bir çok işi bir arada yapmayı tasarlıyorsunuz. İdeallerinizi bir an önce gerçekleştirmek için gerekli tüm donelere sahipsiniz. Sezgisel kabiliyetinizi kişisel ayrıntı kısmınızle birleştirerek birden çok başarılı çalışmanın altına imza atacaksınız.Bir dostlarınızla birlikte yolculuk planlarınız olacaktır.

27 Nisan 2021 Salı KOVA Burç Yorumu:

Sıra dışı dostlarınızın size yapacağı tekliflere hazır olmalısınız. Gününüzü renklendirecek ve iş olanaklarınızı daha da rahatlatacak cazip öneriler alabilirsiniz. Karşılaşacağınız bireylerin bazıları sizi değişik bir biçimde etkileyecektir. Bugün, enerjinizi çevrenizdeki mühim bireylerle besleyebilirsiniz. Ziyaretçileriniz olacaktır.

27 Nisan 2021 Salı BALIK Burç Yorumu:

İşinizle alakalı açılımlara gereksiniminiz var. Lakin düşündüğünüz şeyleri yaşama geçirme hususunda karasızlık çekebilirsiniz. Hırslarınızı canlı tutamıyor ve değişen şartlara hemen uyum sağlıyorsunuz. Bugün toplumsal konularda yaratıcılığınızı ön plana çıkaracaksınız. Kişisel egolarınızın tatmin sağlayacağı özel günlerden birini yaşıyorsunuz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün