28 Mayıs Burç Yorumları – 28 Mayıs 2021 Cuma Günlük Burç ve Astroloji Yorumu

28 Mayıs Burç Yorumları – 28 Mayıs 2021 Cuma Günlük Burç ve Astroloji Yorumu, arayışı içine giren okurlarımız için 28 Mayıs Burç Yorumları – 28 Mayıs 2021 Cuma Günlük Burç ve Astroloji Yorumu ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız 28 Mayıs Burç Yorumları – 28 Mayıs 2021 Cuma Günlük Burç ve Astroloji Yorumu sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

28 Mayıs Burç Yorumları – 28 Mayıs 2021 Cuma Günlük Burç ve Astroloji Yorumu

28 Mayıs burç yorumları. 28 mayıs 2021 cuma günlük burç ve astroloji yorumu. 28 mayıs 2021 burç yorumları ne diyor? Sizler için 28 mayıs cuma günü burç yorumları ne diyor? 28 mayıs cuma burçlar ne diyor?

28 Mayıs burç yorumları!

Astroloji uzman kişilerı aracılığıyla 28 Mayıs burç yorumları bilgisi verildi. Peki, 28 Mayıs burç yorumlarına göre hangi burcu neler bekliyor? Kanlı Ay Tutulması en fazla hangi burçları etkileyecek? Jüpiter’in Balık burcunda ilerlemesinin sonuçları neler olacak? İşte detaylar…

28 mayıs 2021 burç yorumları!

Mayıs ayının son haftasında gökyüzünde hareketli anlar yaşanmaya sürdürmekte. 5. derece Yay burcunda yaşanan Kanlı Ay Tutulmasının etkileri ortaya çıkmaya başladı. Yılın ilk tutulma hareketi olması sebebiyle etki gücüde büyük olacaktır. Bir ay boyunca etkileri hissedilecek olan Ay Tutulması, bunun yanı sıra Jüpiter aracılığıyla destekleniyor. Jüpiter gezegeninin her şeyi büyütme özelliği bulunmaktadır. Bolluk ve bereketi temsil etmesinden dolayı şans faktörünün de devreye girmesi kaçınılmaz olacaktır. Kanlı Ay Tutulması burçları farklı alanlar üzerinde etkileyecektir. En şanslı burçlar toprak elementinin işaret ettiği grup olacaktır. Başak, Oğlak ve Boğa yönünden kariyer odaklı gelişmeler hız kazanacaktır. Ay Tutulması zamanında alınganlıkların çoğalmaya başlaması ilişkileri negatif yönde etkileyecektir. Hayata karşı bakış açınızda köklü değişiklikler ortaya çıkabilir.

Eksikliğini hissettiğiniz duyguların peşinden koşma cesaretini gösterebilirsiniz. Aşk ve ilişkiler yönünden kritik olduğu kadar heyecan dolu gelişmeler kaçınılmaz olacaktır. Zira, enerjinin yükselişe geçişiyle birlikte aşka olan ilginiz de artmaya ekranlara gelecektır. Yeni ilişkiler kurmak için her zamankinden daha hevesli hissedebilirsiniz. Gönül perdelerinin açılmaya başlayacağı bu sürede yaşamınızda renkli bireylerin yer almasını isteyebilirsiniz. Yaşama sevincinin artmasına paralel olarak birden fazla kişiyle ilişki kurmaya yönelebilirsiniz. Duygularınızı abartılı biçimde yaşamanızdan dolayı hata yapma riskiniz de artacaktır. Uç noktaları duyguların kontrol edilmesi zor olabilir. Ani tepkiler vermeye meyilli bulunacağınız bu sürede ev ve aile yaşamına ilişkin farklı kararlar alabilirsiniz. Güven duyduğunuz bireylerin ihanetiyle sarsılma ihtimalini unutmamalısınız.

Sırlarınızı herkesle paylaşmamaya çalışmalısınız. Açıklamalara verilen önemin artmaya başladığı görülecektir. En ufak bir olaydan dahi etkilenebilirsiniz. Kızgınlık anlarında ağzınızdan çıkacak olan sözcüklere dikkat etmeniz gerekebilir. Hemen her şeyin bi hayli hızlı bir biçimde olmasını isteyeceksiniz. Geciken her durum karşısında öfkelenebilirsiniz. Merakla takip edilen 28 Mayıs burç yorumlarını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Hava grubu burçları İkizler, Terazi ve Kova yönünden kariyerlerini etkileyebilecek kararlar almalarını gerektiren durumlar yaşanabilir. Farklı bir yol haritası belirlemeyi aklınıza getirebilirsiniz. İş ortaklıkları ve evlilikler gibi alanlarda poblemleri bastırmak yerine kökünden çözüm üretmeye yönelebilirsiniz.

Özellikle Terazi burçları evliliklerindeki sorunlardan dolayı can sıkıcı anlar yaşayabilir. Birlikte olduğunuz insanla ortak bir noktada buluşmak yerine ayrılmayı tercih edebilirsiniz. Radikal kararlar alma isteğinin açığa çıktığı görülecektir. Kova burçları ise Satürn’ün etkisi altında yer alıyor. Kanlı Ay Tutulması’nın Yay burcunda meydana gelmesinden dolayı yaşamları boyuncaki denge faktörü zedelenebilir. Bir yandan gerçeklere tutunmak isterken diğer yandan hayallerinin peşinden koşma isteğine kapılabilirler. Her tercih bir vazgeçişi içinde barındırdığı için doğru seçeneği belirlemeye dikkat etmeleri gerekebilir. Aile bireylerinin fikirlerine her zamankinden daha fazla kıymet vermeye başlayabilirler. Su grubu burçları Yengeç, Balık ve Akrep yönünden tutku ve hırsların açığa çıktığı görülecektir.

Bu zamanda ego savaşlarına karşı hazırlıklı olmanız gerekebilir. Ay Tutulmasının etkisiyle kendinize olan güvenininiz yükselişe geçecektir. Her şeyi yapabileceğinize dair inancınız güçlenmeye ekranlara gelecektır. Özellikle Akrep burçlarının iş değişikliği hususunda fikirleri netlik kazanabilir. Kendi iş yerlerini açma planları kurabilirler. Kredi çekmek veya borç ücret almak için hamle yapabilirler. Sorumlulukları yüzünden ertelemek zorunda kaldıkları planların yükünü hissedeceklerdir. Aşırı coşkulu oldukları anlarda ani kararlar alabilirler. Ay Tutulması fanatizm duygusunu da besleyecektir. Bundan dolayı hata yapma oranları da artmaya başlayabilir.

28 mayıs 2021 Cuma KOÇ Burç Yorumu:

Amaçlarınızı gerçekleştirmek için gerekli iş birliğine gereksiniminiz olacak. Arkadaşlarınızın size göstereceği dostluk karşısında daha cesur davranacaksınız. Kendinizi kuvvetli hissetmeniz için motivasyona gereksiniminiz var. Düşüncelerinizin onaylanması ile hedefleriniz belli bir aktiflik kazanacak. Bugün Ay’dan olumlu etkiler alıyorsunuz.

28 mayıs 2021 Cuma BOĞA Burç Yorumu:

Bugün kariyerinizle alakalı değişik düşünceler içindesiniz. Çevre ilişkilerinizi amacınıza uygun bir biçimde kullanacağınız bir gün. Ay tepe evinizde ilerlerken kendinizi aşma hususunda size gereken avantajları sağlıyor. Önünüzün açılması sebebiyle, hedeflerinizi istediğiniz aşamaya getireceksiniz. Sabırlı olmak sizin olumlu yönünüz.

28 mayıs 2021 Cuma İKİZLER Burç Yorumu:

Düşüncelerinizden taviz vermek istemediğiniz için, bugün inatçı fakat aktif bir gününüzdesiniz. Müdahaleci yönlerinizi kullanmalı ve yanlış giden işlerinizi bi hayli hızlı bir biçimde düzeltmelisiniz. Arkadaşlarınızın birçoğu sizden farklı düşüncelere sahip olmalarına rağmen duygusal bağlarınızı kuvvetli tutmaktan hoşlanıyorsunuz.

28 mayıs 2021 Cuma YENGEÇ Burç Yorumu:

Sezgilerinizin bi hayli yüksek olduğu bir gün. Sıradışı düşüncelerinizi çılgınlık olarak yorumlamayın. Her zaman geleneksel davrandığınız için, değişik bir tarzda hareket etmek istemiyorsunuz. Kazançlarınızla alakalı, sınırlarınızı genişletmek isteyişinizi, çevresel koşullarınızla birlikte değerlendirmelisiniz.

28 mayıs 2021 Cuma ASLAN Burç Yorumu:

Bugün yüz yüze kalacağınız olaylar karşısında soğukkanlı davranmalısınız. Kendinizi zorlayan nedenler üzerinde fazla durmamalısınız. Yaşamınıza geçirmeyi düşündüğünüz istekleriniz karşısında sabırlı olmalı, karşınızdaki bireylerin fikirlerine saygı göstermelisiniz. Bugün partnerinizden beklediğiniz duygusal destek gelecektir.

28 mayıs 2021 Cuma BAŞAK Burç Yorumu:

Birlikte çalıştığınız bireylerden daha fazla sorumluluk almanız sizi sinirli ve agresif yapıyor. İş çevrenizde saygılı ilişkilerin sizin için çok mühim olduğunu bilen dostlarınız kendi işlerini de size yükleyebilirler. Duygularınızı ifade ederken yumuşak bir tarz kullanacak ve onları ikna etmesini başaracaksınız.

28 mayıs 2021 Cuma TERAZİ Burç Yorumu:

Duygusal ilişkilerinizin mühim olduğu bir gün. Partnerinizle ortak kararlar alacak ve kendinizi mutlu edecek aktivitelerin planlarını uygulayabilirsiniz. Birlikte yeni keşifler yapmak istiyorsanız uygun bir gün seçmiş yer alıyorsunuz. Şartlarınızı zorlamadan isteklerinizi gerçekleştireceksiniz. Cazibeniz gözleri üstüne topluyor.

28 mayıs 2021 Cuma AKREP Burç Yorumu:

Defne Samyeli Sedat Peker sert sözler! Sedat Peker'in söz ettiği Defne kim? Defne Joy Foster mi Defne Samyeli mi?

Defne Samyeli Sedat Peker sert sözler! Sedat Peker’in söz ettiği Defne kim? Defne Joy Foster mi Defne Samyeli mi?

Düşüncülerinizi duygusal bir biçimde ele aldığınız için, olaylara karamsar bir biçimde yaklaşıyorsunuz. Bugün idealleriniz hususunda ısrarcı bir tavır takınacaksınız. Gücünüzü ilişkileriniz de yansıtmak istemeniz, sizi çekici yapıyor. Ailenizdeki olumsuzluklara ilgilenmek vaktinizi alabilir. Boyun kaslarınıza dikkat edin.

28 mayıs 2021 Cuma YAY Burç Yorumu:

Derin düşünceler içinde olmanız, kişiliğinizi olumsuz etkileyebilir. Sevdiklerinizi korumak adına fazla sorumluluk alıyorsunuz. Kendinizi aşan konularda bile gereksiz bir yük içindesiniz. Bugün çevrenizde olağanüstü düşünceye sahip bireylerle birlikte olmak istiyor ve farklı mekanlarda bulunmak istiyorsunuz.

28 mayıs 2021 Cuma OĞLAK Burç Yorumu:

Kaygıları bir kenara bırakmalı ve başaracağınız işlerden kaçmamalısınız. Sorumluluklarınızın bilincinde olduğunuz için çevrenizden gelecek iş tekliflerine karşı hazırlıklı olmalısınız. Bugün seçici davranıyor ve yeniliklere karşı direnç gösteriyorsunuz. Bazı alışkanlıklarınızı aşmanın kolay olmadığının farkındasınız.

28 mayıs 2021 Cuma KOVA Burç Yorumu:

Ay burcunuzda ilerliyor. İş yaşantınızı askıya alacak ve duygusal konularınıza ağırlık vereceksiniz. Bugün partnerinizin kuvvetli özelliklerinden etkilenebilirsiniz. Lakin onun inatçı tavırları canınızı sıkacaktır. Verilen kelimelerin mühim olduğunu hatırlatmak zorunda kalmak istemiyorsunuz. Sezgilerinizin kuvvetli olduğu bir gün.

28 mayıs 2021 Cuma BALIK Burç Yorumu:

Düşüncelerinizi gizleme gereği içindesiniz. Bazı hadiseleri takibe alıp sessiz bir yorum geliştirmek isteyebilirsiniz. Yeni ve radikal düşünceler içindesiniz. Huzursuz ve alıngan bir gün yaşıyorsunuz. Kendinizi daha kolay ifade etmenin yollarını bulmalısınız. Zaman kavramının mühim olduğunu çevrenize hatırlatmalısınız.

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker