Son Yaz Selçuk Taşkın Öldü Mü? Arif Pişkin Diziden Ayrıldı Mı?

Son Yaz Selçuk Taşkın Öldü Mü? Arif Pişkin Diziden Ayrıldı Mı?, arayışı içine giren okurlarımız için Son Yaz Selçuk Taşkın Öldü Mü? Arif Pişkin Diziden Ayrıldı Mı? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Son Yaz Selçuk Taşkın Öldü Mü? Arif Pişkin Diziden Ayrıldı Mı? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Son Yaz Selçuk Taşkın Öldü Mü? Arif Pişkin Diziden Ayrıldı Mı?

Fox Tv’nin bi hayli beğeni alan dizisi Son Yaz’da heyecan sürdürmekte. Ali Atay, Funda Eryiğit, Hafsanur Sfakattutan, Alperen Duymaz, Emre Karayel, Şebnem Dönmez, Sinan Tuzcu, Halil Babür, Yasemin Yazıcı gibi isimlerin olduğu Son Yaz’da yaprak dökümü!

Son Yaz dizisi yayına girdiği ilk bölümden beri dikkatleri üzerine topladı. İlginç konusu ve kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken Son Yaz 20. bölümünde büyük heyecan yaşanacak.

Savcı Selim ve Akgün Gökalp Taşkın rolleri ile Ali Atay ve Alperen Duymaz’ın uyumu seyirci aracılığıyla çok beğenildi. Son Yaz’a bu ikilinin arasına bir de Akgün’ün abisi kişiliği ile Olgun Toker dahil edilmişti. Gökhan kişiliği ile çok bi hayli beğeni alan Olgun Toker’de sona mı gelindi?

Son Yaz geçtiğimiz hafta son bölümünde Göhan, Akgün’ün arabasının frenleri bozmuş fakat arabayı Yağmur almıştı. Kaan, Fatih’i dövenin Akgün’ün abisi olduğunu öğrenince Yağmur’u arayarak yanına çağırır. Yağmur ve Kaan arabada giderken frenler tutmaz ve 2’li uçuruma yuvarlanır. 

Sadakatsiz 31. Sezon Finali Fragmanında Şok! Sadakatsiz Yeni Bölüm Neden Yok? 26 Mart Çarşamba 2021

Sadakatsiz 31. Sezon Finali Fragmanında Şok! Sadakatsiz Yeni Bölüm Neden Yok? 26 Mart Çarşamba 2021

Bölüm sonunda ne olacak diye beklerken 20. bölüm fragmanları yayınlandı. Son Yaz 20. bölüm 2. fragmanında Yağmur kazadan sonra her şeyi hatırlar. Gökhan bunu fark edince Yağmur’u konuşmaması için kaçırır. Akgün ve Selim her şeyi öğrenir. Gökhan, Akgün’e babası Selçuk Taşkın’ı kendisinin ayaklarına getirmesini söyler.

SELÇUK TAŞKIN ÖLECEK Mİ?

Selçuk Taşkın, Savcı’nın kızını kurtarmak için Gökhan’a teslim olur. Gökhan’ın karşısına çıkan Selçuk Taşkın ölecek mi? Gökhan, Sekçuk Taşkın’ı silah çeker ve silha patlar. Şimdi akıllarda tek soru Slçuk Taşkın öldü mü? Akgün ve Savcı, Selçuk Taşkın’ı kurtarabilecek mi? Yoksa Gökhan, Halil Sadi’ye oyun yaparak, Selçuk Taşkın’ı kurtaracak mı?

Beyninde tümor olan ve az zamanı kalan Gökhan, geçtiğimiz hafta son sahnede Akgün’ü karşı duygusal bir an yaşamıştı. Gökhan’ın kini Akgün’ün içtenyetini görüdkten sonra değişti mi? Diziye dair en olabilecek senaryolardan bir diğeride bu oldu. Gökhan’ın Halil Sadi’ye oyun yaparak Savcı’ların yanında yer alarak Selçuk Taşkın’ın yaşamını bağışlaması. Bakalım ilerleyen bölümlerde neler olacak?      

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker