Diziler

Acemi Anneler final haberi geldi! Acemi Anneler final yapacak mı?

Acemi Anneler final haberi geldi! Acemi Anneler final yapacak mı?, arayışı içine giren okurlarımız için Acemi Anneler final haberi geldi! Acemi Anneler final yapacak mı? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Acemi Anneler final haberi geldi! Acemi Anneler final yapacak mı? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Acemi Anneler final haberi geldi! Acemi Anneler final yapacak mı?

TRT 1 ekranlarında yayına giren günlük dizi Acemi Anneler final iddiaları gündemde. Geçen günlerde pandemi dolayısı ile ara vermek zorunda kalan dizinin yeni bölüm çekimleri hala yapılmadı. Bu nedenle de bir çok sosyal platform kullanıcısı Acemi Anneler final iddialarını konuşuyor. Peki Acemi Anneler dizisi final mi yapacak? TRT1 Acemi Anneler bitiyor mu?

Seksenler Dizisinin Yeni Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu!

Seksenler Dizisinin Yeni Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu!

[wpcc-iframe allowfullscreen=”” frameborder=”0″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/XvnyG9zJ2q8?rel=0″ style=”position:absolute;top:0;left:0;width:100%;height:100%” width=”640″]

TRT 1 Acemi Anneler 162. bölüm fragmanı yayınlandı mı? TRT 1 ekranlarında günlük olarak yayına giren Acemi Anneler dizisinin yeni bölümlerini ekranda görünmeyen seyirciler Acemi Anneler final mi yaptı, final mi yapacak sorularının yanıtını araştırmaya başladı. Özellikle sette çıkan koronavirüs vakaları sebebiyle son haftalarda sürekli olarak ara vermek zorunda kalan dizinin ağır ağır finale doğru gittiği konuşulmakta. Peki Acemi Anneler yeni bölümler yayına girecek mı? Acemi Anneler final mi yapacak?

ACEMİ ANNELER SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sultan ve Osman Ayrılık aşamasına geldi. Aralarındaki sorunun içinden çıkamayacaklarını düşünen Sultan eve geldiğinde ise kapıda çiçeklerle karşı karşıya geldi. Çiçeklerin Osman’dan geldiğini düşünürken hiç beklemediği bir isimle yüz yüze kalan Sultan büyük şaşkınlık yaşadı. Tarık ve Orhan ise yaşadıkları korkunç olaylara rağmen söze yetişmeyi başardı. Hayat ve Cenk Nihayet muradına eriyor.

acemi-anneler-final-haberi-geldi

TRT1 ACEMİ ANNELER FİNAL Mİ YAPIYOR?

TRT 1’de hafta içi her gün saat 17’de yayına giren Acemi Anneler dizisinin final yapacağına ilişkin iddialar sosyal platformda yayılmaya başladı. Acemi anneler 162. bölüm yarın ekranlara gelecek. Acemi Anneler dizisi yapımcılarının TRT 1 ile anlaşmalerinin bittiği iddia edilirken şu an için ne kanaldan ne de dizinin yapımcılarından final bulunacağına dair bir açıklama yapılmadı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün