Diziler

Hercai hayranlarına müjde! Ebru Şahin yeni projesi belli oldu! Kuruluş Osman hayranlarına müjde

Hercai hayranlarına müjde! Ebru Şahin yeni projesi belirlendi! Kuruluş Osman hayranlarına müjde, arayışı içine giren okurlarımız için Hercai hayranlarına müjde! Ebru Şahin yeni projesi belirlendi! Kuruluş Osman hayranlarına müjde ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Hercai hayranlarına müjde! Ebru Şahin yeni projesi belirlendi! Kuruluş Osman hayranlarına müjde sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Hercai hayranlarına müjde! Ebru Şahin yeni projesi belirlendi! Kuruluş Osman hayranlarına müjde

Yayına girdiği sezonlar boyunca rekorlar kıran Hercai dizisinin yıldızı Ebru Şahin hayranlarına büyük müjde! Ebru Şahin 2021 2022 sezonunda yeniden ATV ekranlarında olacak. Ebru Şahin birden çok çalışmadan teklif gelse de yeni projesi belirlendi!

Şu aralar NBA yıldızımız Cedi Osman ile tatil yapan Ebru Şahin, gelen projeleri sürekli olarak okuyor. Ebru Şahin en az 3 projeyi hem ilk bölüm hem ikinci bölüm okuyarak seçimini yaptı. Reyting rekorları kırması beklenen dizi için anlaşma imzaladı!

Ebru Şahin anlaşma imzaladı!

Diriliş Ertuğrul ve Kuruluş Osman gibi yapımlara imza atan Bozdağ Film efsane bir dizi daha geliyor. Ak Kızın Destanı ismini alan ATV ekranlarında yayına girecek Ak Kız Destanı ilk kadın başrolü belirlendi!

Ak Kız Destanı Ebru Şahin oynayacak!

ATV ekranlarında 9. yüzyılda geçecek yeni bir hikaye başlıyor. Türklerin İslamiyet’e geçişindeki dönemi anlatacak Orta Asya’da yaşayan Dağ obalı kimsesiz bir kızın han oğluyla destansı aşk öyküsünü anlatacak Ak Kız Destanı başrolü Ebru Şahin oldu!

Uyanış Hayranlarına müjde!

Kalp Yarası Dizisine Bomba Transfer! Kalp Yarası Ne Zaman Başlayacak?

Kalp Yarası Dizisine Bomba Transfer! Kalp Yarası Ne Zaman Başlayacak?

Kuruluş Osman yapımcıı erkek başrol için de kolları sıvadı. Uyanış Büyük Selçuklu dizisinden ayrılna Ekin Koç ve Buğra Gülsoy ile Ebru Şahin erkek partneri olması için görüşmeler sürüyor. ATV ekranlarınad yayına girecek Ak Kız Destanı dizisi yeni sezonun en büyük işlerinden biri olacak.

Ekin Koç’u çok isteyen yapım ekibi, bunun bunun yanında Kuruluş Osman dizisinden ayrılan Nurettin Sönmez’e de başrol teklif ettiği bilgisine ulaşıldı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu