Biyografi

Acun Ilıcalı şok gelişmeyi duyurdu! Survivor 2021’de Ayşe ve Aleyna krizinde yeni perde biri yarışmadan çekilecek

Acun Ilıcalı şok gelişmeyi açıkladı! Survivor 2021’de Ayşe ve Aleyna krizinde yeni perde biri yarışmadan çekilecek, arayışı içine giren okurlarımız için Acun Ilıcalı şok gelişmeyi açıkladı! Survivor 2021’de Ayşe ve Aleyna krizinde yeni perde biri yarışmadan çekilecek ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Acun Ilıcalı şok gelişmeyi açıkladı! Survivor 2021’de Ayşe ve Aleyna krizinde yeni perde biri yarışmadan çekilecek sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Acun Ilıcalı şok gelişmeyi açıkladı! Survivor 2021’de Ayşe ve Aleyna krizinde yeni perde biri yarışmadan çekilecek

ATV canlı yayın Müge Anlı 3 Haziran 2021 izle! Müge Anlı ile Tatlı Sert 3 Haziran 2021 bugünkü bölüm tekrarı full izle

ATV canlı yayın Müge Anlı 3 Haziran 2021 izle! Müge Anlı ile Tatlı Sert 3 Haziran 2021 bugünkü bölüm tekrarı full izle

TV8’de yayına giren Survivor 2021 müsabakasında geçtiğimiz haftalarda aile ödülü verilmiş ve ödül sırasında Ayşe Yüksel ile Aleyna Kalaycıoğlu’nun aileleri birbirine girmişti. Her iki tarafta sosyal platform hesapları üzerinden birbirlerini suçlayan açıklamalar yapmaya devam ederken kriz giderek büyüdü. En son Aleyna Kalaycıoğlu’nun ailesi bir açıklama yaparak bu durumu mahkemeye taşıyacaklarını açıkladı. Acun Ilıcalı ise Survivor 5 Haziran 2021 yeni bölümde ada konseyinde bu durumu gündeme getiriyor. Acun Ilıcalı’nın açıklamasına göre yarışmacılardan birinin Ailesi yarışmaya devam etmesini istemiyor.

Survivor 2021 müsabakasında gönüllüler takımında başlayan Ayşe Yüksel ve Aleyna Kalaycıoğlu yarışmanın ilk günlerinde çok yakın arkadaştı. Lakin iki yarışmacı sonraki zamanlarda aralarında çıkan fikir ayrılığını aşamadı ve yollarını ayırmaya karar verdi. Ayşe Yüksel ve Aleyna Kalaycıoğlu içinde yaşanan bu durum ailelere de sıçrarken Özellikle aile görüşmesi ödülü ardından sosyal platformdan yapılan açıklamalarla kriz iyice büyüdü. Aleyna Kalaycıoğlu’nun annesi Ayşe Yüksel’in ailesini suçlarken kızı Cansu’ya hakaret edildiği iddiası ile sosyal platformdan bir tweet attı. Ayşe Yüksel’in ailesi ise kesinlikle böyle bir ifade kullanmadıklarını belirtirken sorunu giderek büyüdü ve Olayın yargıya taşınacağı yaşandı.

acun-ilicali-sok-gelismeyi-açıkladı-survivor-2021-ayse-ve-aleynanin-aileleri-arasindaki-krizde-si-1

ACUN ILICALI KONSEYDE SICAK GELİŞMEYİ AÇIKLIYOR

Survivor 2021 müsabakasında dışarı ile iletişimleri olmayan Ayşe Yüksel ve Aleyna Kalaycıoğlu ise aileleri içinde yaşanan bu krizden habersiz. İki yarışmacı adaların birleşmesi ile birlikte yeniden aynı adada yaşamaya başlarken Ayşe, Aleyna ile aynı barakada kalmayı istemedi ve erkeklerle birlikte kalmaya başladı. Ayşe’nin bu davranışı da sosyal platformda tepki çekerken son gelişmelere göre 2 yarışmacıdan birinin Ailesi yarışmada kalmasını istemiyor.

YARIŞMACILARIN HEPSİ ŞOKTA

Acun Ilıcalı konseyde bu gelişmeye açıklarken bütün yarışmacılar şaşkınlığını gizleyemiyor. Yarışmadan çekilmesi istenen yarışmacının ise Ayşe Yüksel olduğu düşünülüyor. Çünkü Ayşe Yüksel’in ailesi haklarında gündeme gelen iddiaları sürekli olarak sosyal platform banyo yalanlamış ve bunun yanı sıra Acun medya ekibine de bu hususta açıklama yapmaları yönünde çağrıda bulunmuştu. Acun Medya ekibinden ise konu ile ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün