Biyografi

Acun resmen biletini kesti! Kırmızı Oda’dan kovulan oyuncu, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı

Acun resmen biletini kesti! Kırmızı Oda’dan kovulan oyuncu, sosyal platformda büyük yankı uyandırdı, arayışı içine giren okurlarımız için Acun resmen biletini kesti! Kırmızı Oda’dan kovulan oyuncu, sosyal platformda büyük yankı uyandırdı ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Acun resmen biletini kesti! Kırmızı Oda’dan kovulan oyuncu, sosyal platformda büyük yankı uyandırdı sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Acun resmen biletini kesti! Kırmızı Oda’dan kovulan oyuncu, sosyal platformda büyük yankı uyandırdı

TV8 ekranlarında Gülseren Buğdaycı’oğlunun kitabından uyarlanarak yayına giren kırmızı oda dizisinde sezon finali bölümünde adeta yok Yaprak Dökümü yaşandı. Kırmızı Oda 42. bölüm ile yaz arası verirken dizide bulunan oyunculardan bazılarını bir daha göremeyeceğiz.

Erşan Kuneri kimdir? Cem Yılmaz'ın yeni kişiliği Erşan Kuneri görücüye çıktı

Erşan Kuneri kimdir? Cem Yılmaz’ın yeni kişiliği Erşan Kuneri görücüye çıktı

Kırmızı Oda dizisi 42. sezon finali bölümü ile TV8 ekranlarında yayınlandı. Yaz aylarında ekranda olmayacak olan dizinin sezon finali ise bomba gibi geldi ve yine izlenme rekorları kırdı. Özellikle bazı karakterlerin diziden ayrılması dikkat çekerken Acun Ilıcalı’nın biletini kestiği bir karakter ise bir daha karşımıza çıkmayacak.

SEZON FİNALİ EKRANA DAMGA VURDU

Başrollerinde Binnur Kaya’nın olduğu kırmızı oda dizisi sezon finali ile ekranlara adeta damga vurdu. Gerçek hayat hikayelerinden yola çıkarak yayına giren ve bunun yanı sıra yayınlanmaya başladığı günden bu yana da ekranların en iddialı dizileri içinde yer alarak yüksek Reyting sonuçlarına ulaşan dizi sezon finali yaptı. Dizinin sezon finalinde bazı oyuncular veda ederek ayrılırken yeni oyuncular da kadroya katıldı.

acun-resmen-biletini-kesti-kirmizi-odadan-kovulan-oyuncu-sosyal-medyada-buyuk-yanki-uyandirdi-2-1

MASUMLAR APARTMANI’NIN GÜLBEN’İ KIRMIZI ODADA

Kırmızı Oda dizisinin sezon finalinde en dikkat çeken isim ise Masumlar Apartmanı’nın Gülben’i oldu. Yine Gülseren Budayıcıoğlu’nun başka bir kitabından kişiliği olan Gülben kırmızı oda dizisinin kadrosuna katıldı ve iki dizide dönüşümlü olarak oynayacak. Gülben ilk terapiye kırmızı odanın sezon finali bölümünde gelirken yeni sezondan bu yana onu sürekli olarak karşımızda göreceğiz.

acun-resmen-biletini-kesti-kirmizi-odadan-kovulan-oyuncu-sosyal-medyada-buyuk-yanki-uyandirdi-2

ÜNLÜ OYUNCULARIN VEDALARI ÇOK AĞLATTI

Kırmızı Oda 42. bölüm sezon finali ile adeta seyircileri gözyaşlarına boğdu. Birçok ünlü oyuncunun kadrosunda bulunan olduğu kırmızı oda dizisinde Yaprak Dökümü yaşanırken peş peşe ünlü oyuncular diziye veda etti. Diziden ilk ayrılan Vahit Bey kişiliğine hayat veren Uğur Yücel oldu usta oyuncu ölerek diziye veda ederken Yiğit Özşener, Esra ronabar ve Asıl Melİsa pamukla dün akşam veda eden isimler içinde yer aldı.

acun-resmen-biletini-kesti-kirmizi-odadan-kovulan-oyuncu-sosyal-medyada-buyuk-yanki-uyandirdi-3

DELİKANLI SADİ NE OLACAK?

Delikanlı Sadi kişiliğine hayat veren Erkan Petekkaya bir önceki günlerde kanalın sahibi Acun Ilıcalı için ağza alınmayacak ifadeler kullanmış ve diziden ayrılacağı ifade edilmişti. Kırmızı Oda dizisinin ekrana gelen sezon finali bölümünde bi hayli beğeni alan kişiliği diziden kovulduğu da yaşandı. Sadi dün akşam son kez seyirci karşısına çıkarken Sadi’nin eşi rolünü ise güzel oyuncu Deniz Uğur hayat verdi. Delikanlı Sadi yeni sezonda Kırmızı Oda dizisinde olmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün