Bilgi

Aşk Mantık İntikam Reyting Kaçıncı Oldu? 18 Haziran Cuma 2021 Reyting Sonuçları Fox Tv!

Aşk Mantık İntikam Reyting Kaçıncı Oldu? 18 Haziran Cuma 2021 Reyting Sonuçları Fox Tv!, arayışı içine giren okurlarımız için Aşk Mantık İntikam Reyting Kaçıncı Oldu? 18 Haziran Cuma 2021 Reyting Sonuçları Fox Tv! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Aşk Mantık İntikam Reyting Kaçıncı Oldu? 18 Haziran Cuma 2021 Reyting Sonuçları Fox Tv! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Aşk Mantık İntikam Reyting Kaçıncı Oldu? 18 Haziran Cuma 2021 Reyting Sonuçları Fox Tv!

Burcu Özberk, Burak Yörük, İlhan Şen, Melisa Döngel gibi isimlerin olduğu Aşk Mantık İntikam dizisi ilk bölümü ile dün akşam Fox Tv’de ekranlara geldi.

Kore uyarlaması Aşk Mantık İntikam dizisi ilk bölümü ile eğlendirdi. Dram, acıtasyon, mafya klişeleri ile koca bir sezon geçiren ve yozlaşan toplum ve ekranlar yaz aracılığıyla renklendi fakat yine Türk seyircisi, tecavüz, mafya, dayak gibi sahneleri tercih etti.

2021 sezonun romantik komedi yaz dizilerine dün akşam bir yenisi daha eklendi. Başrollerinde Kanal D’nin geçtiğimiz sezonlarda başarılı ve yaz dizilerine yeni bir soluk getiren dizilerinden Afili Aşk’ın Ayşe’si Burcu Özberk, Baraj’ın Tarık’ı Burak Yörük, Sen Çal Kapımı’nın Ceren’i Melisa Döngel ve  İlhan Şen’in olduğu Aşk Mantık İntikam dizisi ilk bölümü ile ekranlara geldi.

Konusu ile ilgi çeken Aşk Mantık İntikam dizisi ilk bölümü reyting listesinde ne yaptı? Bu sezon kötü reytingler alan yaz dizilerinde Aşk Mantık İntikam dizisi de mi eklendi? Kanal D’de Aşkın Tarifi ve Baht Oyunu, Star Tv’de Ada Masalı gayet keyifli ve başarılıydı. Show Tv’de Cam Tavanlar’da partner uyumu geçerli not almasa da yinede bu reytingleri hiçbiri hak etmemişti.

Peki Fox Tv’nin yeni dizisi Aşk Mantık İntikam reyting listesinde kaçıncı oldu? 18 Haziran 2021 Cuma reyting sonuçları saat 11’de bilgisi verildi. İşte reyting sonuçları;

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün