Bilgi

Ada Masalı Alper Kimdir? Rami Narin Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim?

Ada Masalı Alper Kimdir? Rami Narin Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim?, arayışı içine giren okurlarımız için Ada Masalı Alper Kimdir? Rami Narin Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Ada Masalı Alper Kimdir? Rami Narin Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Ada Masalı Alper Kimdir? Rami Narin Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim?

Yeni yaz dizisi Ada Masalı, Star Tv’de ekranlara geliyor! Birinci bölümünün ardından oyuncuları merakla aranan Ada Masalı dizisi bi hayli iddialı bir giriş yaptı. Ada Masalı oyuncu kadrosu ilgi çekmeyi başardı. 

Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan’ın başrolünde olduğu Ada Masalı dizisi bunun bunun yanında kadrosunda bulunan Beril Pozam, Bülent Çolak, İpek Tenolcay, Nihan Büyükağaç, Cem Anıl Kenar, Rami Narin, Özge Demirtel, Eylül Ersöz, Merve Nur Bengi gibi isimleri barındırmaktadır. 

Ada Masalı dizisi oyuncuları dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Onlardan bir diğeride Rami Narin oldu. Ada Masalı Alper kişiliği şimdiden genç kızların gözdesi oldu. Peki Rami Narin kimdir? Ada Masalı Alper kimdir? Ada Masalı Alper yakışıklığı ile dikkatleri üzerine çekti. 

Ada Masalı Nehir Kimdir? Gerçek Adı Ne? Eylül Ersöz Kimdir? Nereli Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim?

Ada Masalı Nehir Kimdir? Gerçek Adı Ne? Eylül Ersöz Kimdir? Nereli Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim?

Ada Masalı Alper kişiliğini canlandıran Rami Narin kimdir? İşte tüm araştırılanler;

RAMİ NARİN KİMDİR?

Rami Narin 1990 Hatay doğumludur. Özel Zengi Koleji’nin ardından İstanbul’a gelerek Beykent Üniversitesi’ne giren Rami Narin ilk ekran deneyimini 2014 senesinde Ezra dizisinde yaşamıştır. Rami Narin ardından 2018 senesinde Ağlama Anne, 2019 senesinde ise Benim Adım Melek dizisinde yer almıştır.

ADA MASALI ALPER KİMDİR?

Poyraz’ın en yakın dostu olan Alper, ada da bir meyhaneyi işletmektedir. Alper bi hayli sosyal ve neşeli bir karakterdir. Pek çok sevgilisi olan Alper aşkı ise hiç tatmamıştır. Alper, dostu Poyraz için canını vermeye hazırdır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün