Bilgi

Baht Oyunu Evren Kimdir? Afili Aşk Samet İnanılmaz Değişim! Ozan Dağgez Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Baht Oyunu Evren Kimdir? Afili Aşk Samet İnanılmaz Değişim! Ozan Dağgez Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?, arayışı içine giren okurlarımız için Baht Oyunu Evren Kimdir? Afili Aşk Samet İnanılmaz Değişim! Ozan Dağgez Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Baht Oyunu Evren Kimdir? Afili Aşk Samet İnanılmaz Değişim! Ozan Dağgez Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Baht Oyunu Evren Kimdir? Afili Aşk Samet İnanılmaz Değişim! Ozan Dağgez Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Kanal D’nin iddialı yaz dizilerinden Baht Oyunu birinci bölümü ile bu akşam ekranlara geliyor. Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel’in başrolünde olduğu Baht Oyunu ilk bölümü ile seyirci ile buluşurken dizinin oyuncu kadrosu ise bi hayli dikkat çekici.

2021’in iddialı yapımlarından Baht Oyunu dizisi oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Aytaç Şaşmaz, Cemre Baysel, Altan Erkekli, Aslı Sümen, İdris Nebi Taşkan, Hande Subaşı, Tuğba Çom Makar, Funda İlhan gibi isimlerin olduğu Baht Oyunu dizisi ilgi çekmeyi başardı. 

AFİLİ AŞK’TAN BAHT OYUNU’NA!

Baht Oyunu dizisinde bulunan Evren kişiliğini hatırladınız mı? Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk’in olduğu yaz romantik komedi dizilerine adını başarı ile yazdıran ve özgünlüğü ile unutulmayan Afili Aşk dizisinde Samet kişiliğine hayat veren Ozan Dağgez, Baht Oyunu’nda bi hayli değişik bir rol olan Evren kişiliğine hayat verecek. Afili Aşk dizisinde Yiğiter’lerin büyük oğlu olan Samet Baht Oyunu’nda Evren olarak karşımıza çıkacak! 

Baht Oyunu dizisinin Evren’i Ozan Dağgez kimdir? Ozan Dağgez nereli? Ozan Dağgez kaç yaşında? Ozan Dağgez hangi dizilerde yer aldı? İşte Ozan Dağgez ile ilgili bilinmeyenler;   

16 Ekim 1982 İstanbul doğumludur ve Terazi burcudur. 186 boyundadır. Maltepe Üniversitesi Sinema Televizyon bölümünden mezun olan Ozan Dağgez, Amerika’daki Castro Valley School ve Müjdat Gezen Kültür Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Ozan Dağgez ilk kez 2003 senesinde Hayat Bilgisi dizisiyle oyunculuğa adım atmıştır.

Afili Aşk dizisinde hayat verdiği Samet kişiliği ile tanınmıştır. 

Yer aldığı yapımlar;

Afili Aşk

Halka

Yola Geldik

Alın Yazım

Kapadokya Düşleri

Talih Kuşu

Sana Mecburum

Aşk Yeniden

Sağır Oda

Kızlar Yurdu

Şifre

Pamuk Prenses 2

Çemberimde Gül Oya

Synthetic

Düşman Kızı

Parmak İzi

Ada Masalı Biricik Kimdir? Özge Demirtel Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Sevgilisi Kim?

Ada Masalı Biricik Kimdir? Özge Demirtel Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Sevgilisi Kim?

Hayat Bilgisi 

BAHT OYUNU EVREN KİMDİR?

Evren Bora’nın platformunun çok ünlü astroloğudur. Oldukça renkli bir karaktere sahiptir. Evren, dedikodu yapmayı çok seven Evren, Tuğçe’nin Bora’yı kendisine aşık etmesine yardım etmektedir. Evren bunun yanı sıra sekreter Pırıl’a aşıktır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün