Biyografi

Kral Kaybederse kitap özeti oku! Kral Kaybederse kimin kitabı, dizisi ne zaman başlayacak?

Kral Kaybederse kitap özeti oku! Kral Kaybederse kimin kitabı, dizisi ne zaman ekranlara gelecek?, arayışı içine giren okurlarımız için Kral Kaybederse kitap özeti oku! Kral Kaybederse kimin kitabı, dizisi ne zaman ekranlara gelecek? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Kral Kaybederse kitap özeti oku! Kral Kaybederse kimin kitabı, dizisi ne zaman ekranlara gelecek? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Kral Kaybederse kitap özeti oku! Kral Kaybederse kimin kitabı, dizisi ne zaman ekranlara gelecek?

Son zamanlarda Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitaplarından bir araya getirilen diziler seyircilerden yoğun ilgi görüyor. Doğduğun Ev Kaderindir, Masumlar Apartmanı, Kırmızı Oda gibi diziler ardından Camdaki Kız dizisi de reyting listesinde zirveyi yakalamayı başarmıştı. Gülseren Buğdaycı oğlundan güzel bir haber daha geldi ve Kral Kaybederse isimli kitabının senaryoya aktarıldığı bilgisi verildi. Gerçek bir hayat hikayesi olan Kral Kaybederse dizisi merakla bekleniyor. Peki Kral Kaybederse sonu nasıl bitiyor? Kral Kaybederse kitap özeti oku ve detaylar haberimizin detay kısmında…

Esra Erol'da 15 Haziran şok olay! Ayşe İpek kocasını öldürdü suçu oğlu üstlendi iddiası bomba gibi düştü

Esra Erol’da 15 Haziran şok olay! Ayşe İpek kocasını öldürdü suçu oğlu üstlendi iddiası bomba gibi düştü

Televizyon ekranlarında yeni sezon çalışmaları hız kesmeden sürdürmekte. Yeni sezonun en iddialı ve ses getirecek yapımlarından biri olması beklenen Kral Kaybederse dizisi içinde heyecan dorukta. Bu sezon kitaplarından uyarlama diziler sezona ismini duyuran Gülseren Budayıcıoğlu’nun bir kitabı daha yeni sezonda dizi olarak karşımıza çıkacak. Büyük bir heyecanla beklenen Kral Kaybederse dizisinin kitap özetine de ilgi son derece yüksek. Arama motorunda Gülseren Budayıcıoğlu, Kral Kaybederse kitap özeti oku araması yoğun olarak yapılıyor. Peki Kral Kaybederse kitabı ne zaman çıktı? Kral Kaybederse dizisinde kimler rol alacak?

kral-kaybederse-kitap-ozeti-oku

KRAL KAYBEDERSE KONUSU NE?

Kral Kaybederse kitabı konusu ne sorusunun yanıtı en fazla araştırılan konular içinde yer alıyor. Gülseren Budayıcıoğlu’nun Kral Kaybederse kitabı gerçek bir hayat öyküsünü konu alıyor. Kitabın ana konusu ilişkide bağımlılık ve narsist kişilik bozukluğunun çocukluk temellerini ortaya döküyor. Kral Kaybederse romanı gerçek karakterler ve yaşanmış olaylardan yola çıkarken kitabın ana kahramanının ismi Kenan. Kenan kişiliği iyi görünümlü hayatta başarılı bir kişi olmasına rağmen Narsist ve vurdumduymaz bir adam. Kral Kaybederse kitabında Kenan’ın çocukluğundan şimdiye kadar karakterlerini şekillendiren şartlar konu alınıyor. Kenan etrafında bi hayli beğeni alan ve popüler birisi yıkılmaz zannettiği egosu ise bir anda karşısına bir çok kadının çıkması ile birlikte yerle bir oluyor. Bu olay ardından psikiyatriste giderek destek almaya başlıyor.

KRAL KAYBEDERSE KİTABI SONU NASIL BİTİYOR?

Gülseren Budayıcıoğlu’nun Kral Kaybederse kitabında çocukluk senelerının insanoğlunun yaşamını nasıl etkilediği net olarak ortaya konuluyor. Narsist kişilik bozukluğu olan Kenan’ın tedavi sürecini anlatan kitap uzun seneler boyunca Kenan’a köle gibi itaat eden kadınların sonunda gerçeği kavraması ile birlikte sürdürmekte. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu Kral Kaybederse romanının sonunda Kenan kişiliği doruklardan aşağıya inmeyeceğini düşünürken bir anda bir kadın aracılığıyla avken avcı durumuna düşüyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün