Biyografi

Esra Erol’da 15 Haziran şok olay! Ayşe İpek kocasını öldürdü suçu oğlu üstlendi iddiası bomba gibi düştü

Esra Erol’da 15 Haziran şok olay! Ayşe İpek kocasını öldürdü suçu oğlu üstlendi iddiası bomba gibi düştü, arayışı içine giren okurlarımız için Esra Erol’da 15 Haziran şok olay! Ayşe İpek kocasını öldürdü suçu oğlu üstlendi iddiası bomba gibi düştü ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Esra Erol’da 15 Haziran şok olay! Ayşe İpek kocasını öldürdü suçu oğlu üstlendi iddiası bomba gibi düştü sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Esra Erol’da 15 Haziran şok olay! Ayşe İpek kocasını öldürdü suçu oğlu üstlendi iddiası bomba gibi düştü

ATV ekranlarının bi hayli beğeni alan programı Esra Erol’da 15 Haziran yeni bölümü ile seyirci karşısına çıkıyor. Her gün ekrana taşıdığı olaylarla büyük Yankı uyandıran program da bir cinayet olayı daha gündeme geldi. Programda kocasını aramak için bulunan kayınpederi ve kayınvalidesinin kocasını kendisinden kaçırdığını iddia eden ve gözyaşlarına boğulan Ayşe İpek’in timsah gözyaşları döktüğü öne sürülüyor. Bugün telefonla canlı yayına bağlanan çok sayıda seyirci Ayşe hanımın eski kocasını öldürdüğünü ve suçu oğlunun üstlenerek cezaevine girdiğini iddia etti.

[wpcc-iframe allowfullscreen=”” frameborder=”0″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/ksUBe_mkWvs?rel=0″ style=”position:absolute;top:0;left:0;width:100%;height:100%” width=”640″]

Esra Erol’da 15 Haziran Ayşe olayı adeta kan dondurdu. Telefonuna canlı yayına bağlanan seyircilerin büyük çoğunluğu Ayşe’nin çocukları ile birlikte kocasını katlettiğini dile getirdi. Ayşe Hanım’ın hali hazırdaki kocası ise çok korktuğunu ve duyduklarından sonra kesinlikle Ayşe ile birlikte olmak istemediğini dile getiriyor. Esra Erol’da bugün yeni bölümde işlenen bu konu önceden gündeme gelen Kibar Ünvar olayını hatırlattı. Kibar hanım da dolandırıcılık olayı ile alakalı stüdyoya gelmiş fakat eski kocasını öldürdüğü ortaya çıkmıştı.

ESRA EROL’DA AYŞE OLAYI NEDİR?

ATV’nin fenomen programı Esra Erol’da ya eşini bulmak için ve barışmak için katılan Ayşe Hanım ile alakalı gündeme gelen iddialar adeta şok etkisi yarattı. Eşinin kendisini terk ettiğini söyleyen ve barışmak için stüdyoda gözyaşları döken Ayşe hanımın eski eşini öldürdüğü öne sürülüyor. Olay, günü eski kocasını telefonla eve çağıran Ayşe Hanım evde olmadığını dile getiriyor fakat görgü tanıkları ve olaya Tanık olanlar o gün Ayşe Hanım’ın evde olduğunu ve kocasını onun öldürdüğünü iddia ediyor.

Şef Akademi hangi günler? FOX TV Şef Akademi programı günleri!

Şef Akademi hangi günler? FOX TV Şef Akademi programı günleri!

ESRA EROL’DA AYŞE KOCASINI ÖLDÜRDÜ MÜ?

15 Haziran Esra Erol’da canlı yayına bağlanan çok sayıda seyirci Ayşe Hanım’ın çocukları ile birlikte kocasını öldürdüğünü ve olayın ardından da evi temizlediğini iddia etti. Hakkında cinayet iddiaları gündeme gelen Ayşe hanım ise bütün iddiaları yalanladı ve o gün evde olmadığını dile getirdi. Cinayeti Ayşe Hanım’ın oğlunun üstüne aldığı ve şu anda cezaevinde yatmaya sürdüği öne sürülüyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün