Bilgi

Ada Masalı Hakan Kimdir? Cem Anıl Kenar Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Sevgilisi Var Mı?

Ada Masalı Hakan Kimdir? Cem Anıl Kenar Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Sevgilisi Var Mı?, arayışı içine giren okurlarımız için Ada Masalı Hakan Kimdir? Cem Anıl Kenar Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Sevgilisi Var Mı? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Ada Masalı Hakan Kimdir? Cem Anıl Kenar Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Sevgilisi Var Mı? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Ada Masalı Hakan Kimdir? Cem Anıl Kenar Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Sevgilisi Var Mı?

Ada Masalı ilk bölümü ile bugün 15 haziran Salı günü ekranlara geliyor. Ada Masalı 1. bölüm heyecanı yaşanırken dizinin oyuncuları da bir hayli merak ediliyor. Ada Masalı dizisinin öne çıkan oyuncu kadrosu araştırılmaya başlandı. 

Yaz Romantik komedi dizilerinden iddialı biri olacak oan Ada Masalı oyuncu kadrosu ve karakterleri ile dikkat çekti. İlk bölümü ile ekrana gelen dizide Hakan kişiliği de dikkat çekti. Peki Cem Anıl Kenar kimdir? 

Cem Anıl Kenar Kimdir?

9 Eylül 1990 Ankara doğumludur. Dr. Binnaz Rıdvan Ege Lisesinden sonra Ankara Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun olmuştur. Cem Anıl Kenar bunun yanı sıra Binghamton University Business Administrations New York’ta eğitim görmüştür. Eskrim ODTÜ ve Amerikan Futbolcu, ODTÜ Boks dalında Lisanslı Sporcudur. 

Lakin spor kariyerini bırakarak oyunculuğa yönelmiştir. Reklam ve dizilerde yer almıştır. 1.90 boyundadır. 

37. İstanbul Film Festivali’nde En İyi Kısa Film ödülünü alan “Sana İnanmıyorum Ama Yerçekimi Var” adlı filmde yer almıştır.

Rol Aldığı Yapımlar;

Sen Anlat Karadeniz

Sana İnanmıyorum Ama Yerçekimi Var

Damat Koğuşu

Kehribar

Hayat Şarkısı

Ada Masalı Zeynep Kimdir? İpek Tenolcay Kim? Nereli? Kaç Yaşında? Kiminle Evli?

Ada Masalı Zeynep Kimdir? İpek Tenolcay Kim? Nereli? Kaç Yaşında? Kiminle Evli?

YER ALDIĞI REKLAMLAR

Lipton Ice Tea

Avea

Ada Masalı Hakan Kimdir?

Hakan, Haziran’ın İstanbul’dan ofis arkadaşıdır. Adalı olan Hakan, üniversiteyi kazandıktan sonra İstanbul’a gelmiş ve adaya bir daha uğramamıştır. Geçmişte yaşadığı kalp kırıklığı sebebiyle adaya dönmek istemeyen Hakan, bi hayli hırslı ve başarılıdır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün