Bilgi

Ada Masalı Nehir Kimdir? Gerçek Adı Ne? Eylül Ersöz Kimdir? Nereli Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim?

Ada Masalı Nehir Kimdir? Gerçek Adı Ne? Eylül Ersöz Kimdir? Nereli Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim?, arayışı içine giren okurlarımız için Ada Masalı Nehir Kimdir? Gerçek Adı Ne? Eylül Ersöz Kimdir? Nereli Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Ada Masalı Nehir Kimdir? Gerçek Adı Ne? Eylül Ersöz Kimdir? Nereli Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Ada Masalı Nehir Kimdir? Gerçek Adı Ne? Eylül Ersöz Kimdir? Nereli Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim?

Ada Masalı dizisi bu akşam ilk bölümüyle ekranlara geliyor. Star TV’nin yeni yaz dizisi Ada Masalı bu akşam ilk bölümüyle ekranda yayınlanacak. Kanal d’nin yeni yaz dizisi Baht Oyunu’na rakip olacak Ada Masalı bakalım bu savaşta galip çıkacak mı? Reytinglerde hangi dizi yüzü gülecek merak konusuyken Baht Oyunu ve Ada Masalı oyuncuları dikkat çekmeye sürdürmekte.

Ada Masalı dizisi Nehir kişiliğine hayat veren oyuncu Eylül Ersöz dikkat çeken isimlerden biri. Ada Masalı Eylül Eylül kimdir sorusu bu akşam en fazla aranan konulardan biri oldu. 

Dizide ergen bir genç kız olan Nehir’e hayat verecek olan Eylül Ersöz son kez Hekimoğlu dizisinde ekranlara gelmişti. Gülperi dizisinden seneler sonra yeniden Timuçin Esen ile Hekimoğlu dizisinde karşılıklı oynayan Eylül Ersöz Hekimoğlu dizisinde oynadığı karakter ile de dikkatleri üzerine çekmişti.

Peki Eylül Ersöz kimdir? İşte Eylül Ersöz ile ilgili araştırma konusu olanların cevabı;

EYLÜL ERSÖZ KİMDİR?

Baht Oyunu Evren Kimdir? Afili Aşk Samet İnanılmaz Değişim! Ozan Dağgez Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Baht Oyunu Evren Kimdir? Afili Aşk Samet İnanılmaz Değişim! Ozan Dağgez Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Eylül Ersöz 2001 İstanbul doğumludur. Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro bölümü mezunudur. Gülperi dizisi ile ekranlara adım atmıştır. Timuçin Esen ile olduğu Gülperi dizisinin ardından seneler sonra Hekimoğlu dizisinde konuk oyuncu olmuş ve yine usta isim Timuçin Esen ile karşılıklı oynamıştır. Bugünlerde ise Ada Masalı adlı dizide Nehir kişiliğine hayat vermeye hazırlanmaktadır.

ADA MASALI NEHİR KİMDİR?

Nehir, Haziran’ın teyzesi Selma’nın kızıdır. Haziran önceden kuzeni Nehir’le hiç tanışmamıştır fakat Nehir, Haziran’a hayran bir genç kızdır. Nehir ergenliğin getirdiği kendini bulamamak kafa karışıklığı içinde sürekli olarak olarak farklı kimliklere bürünen bir genç kızdır. Kendine gotik bir görünüm seçen Nehir, aslında bi hayli romantik bir kişiliktir. Lakin bu yönünü herkesten saklar.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün