Bilgi

Ada Masalı Haziran Kimdir? Ayça Ayşin Turan Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim?

Ada Masalı Haziran Kimdir? Ayça Ayşin Turan Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim?, arayışı içine giren okurlarımız için Ada Masalı Haziran Kimdir? Ayça Ayşin Turan Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Ada Masalı Haziran Kimdir? Ayça Ayşin Turan Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Ada Masalı Haziran Kimdir? Ayça Ayşin Turan Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim?

Star Tv’nin yeni dizisi Ada Masalı bu akşam ilk bölümüyle ekranlara geliyor. Yaz dizilerini özleyenlere tam tadında bir romantik komedi dizisi geliyor. Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz’un başrolünde olduğu Ada Masalı dizisi seyredenleri hem doğaya hem aşka sürükleyecek.

Kendi ayakları üzerinde duran şehirli bir genç kadın ile doğaya aşık bir adamın öyküsünü anlatacak olan Ada Masalı bundan böyle salı akşamları Star TV’de seyirciyle bir araya gelecek. Kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken adam Ada Masalı karakterleri şimdiden ilgi görmeye başladı.

Ada Masalı Haziran kişiliği de bi hayli beğenilecek bir karakter gibi gözüküyor. Peki Ada Masalı Haziran kişiliğine hayat veren Ayça Ayşin Turan kimdir? Bir dönem Özcan Deniz ile yaşadığı aşkla adını duyuran Ayça Ayşin Turan hangi dizilerde rol almıştır? Ayça Ayşin Turan sevgilisi kim? Ayça Ayşin Turan ile ilgili tüm araştırılanler haberimizin detay kısmında..

AYÇA AYŞİN TURAN KİMDİR?

Ayça Ayşin Turan 25 Ekim 1992 Sinop doğumludur. Babası Kastamonu’lu annesi Sinop’lu dur. Küçüklüğünden beri oyuncu olmak isteyen güzel yıldız 2011 senesinde Dinle Sevgili dizisinde oynadığı Gülfem rolü ile tanınmıştır. Özcan Deniz ile yaşadığı aşk ile herkes aracılığıyla tanınmaya başlayan Ayça Ayşin Turan ardından dizilerin aranan yüzü olmuştur. Ayça Ayşin Turan son kez Arıza dizisinde yer almıştır. 

Yer aldığı yapımlar; 

Sevimli Tehlikeli 

Dinle Sevgili 

Lana Rhoades kimdir? Kaç yaşında? Nereli?

Lana Rhoades kimdir? Kaç yaşında? Nereli?

Karagül 

Altınsoylar 

Meryem 

Hakan Muhafız

Zemheri 

Arıza  

Ada Masalı

ADA MASALI HAZİRAN KİMDİR?

Haziran tam bir metropol şehir kadınıdır. Şehir yaşamını bi hayli seven Haziran için tek mühim şey modern dünyanın tüm olanakları ile yaşamaktır. Haziran’ın en büyük hayali ise Tokya’daki pozisyon için terfi almaktır. Bu tarifi için önünde yalnızca son bir görev mevcuttur. Bu görev için Kırlangıç Adası’na gitmek zorundadır. Lakin Haziran adaya gittiği andan bu yana yaşamı çok değişecektir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün