Bilgi

Ada Masalı Selma Kim? Nihan Büyükağaç Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Ada Masalı Selma Kim? Nihan Büyükağaç Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?, arayışı içine giren okurlarımız için Ada Masalı Selma Kim? Nihan Büyükağaç Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Ada Masalı Selma Kim? Nihan Büyükağaç Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Ada Masalı Selma Kim? Nihan Büyükağaç Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Ada Masalı Nehir Kimdir? Gerçek Adı Ne? Eylül Ersöz Kimdir? Nereli Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim?

Ada Masalı Nehir Kimdir? Gerçek Adı Ne? Eylül Ersöz Kimdir? Nereli Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim?

Star TV’nin yeni Yaz dizisi Ada Masalı bu akşam ilk bölümüyle ekranlara geliyor. Ada Masalı oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Yeni bir yaz dizisi olan Ada Masalı bu akşam büyük bir heyecanla ekranlara gelecek. Alpr Navruz ve Ayça Turan’ın başrolünde olduğu Ada Masalı dizisinin karakterleri ve oyuncuları şimdiden dikkatleri üzerine toplamayı başardı. Onlardan biride Nihan Büyükağaç oldu.

Abla Masalı Selma kişiliğine hayat veren Nihan Büyükağaç kimdir? Nihan Büyükağaç önceden hangi dizilerde yer aldı? Nihan Büyükağaç kaç yaşında? İşte Nihan Büyükağaç ile ilgili tüm araştırılanler;

Nihan Büyükağaç Kimdir?

28 Eylül 1981 İstanbul doğumlu Nihan Büyükağaç, Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Pek çok dizi ve filmde bulunan oyuncu ilk kez 5. Boyut dizisi ile ekranlara adımını atmıştır. Muhteşem Yüzyıl, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Yer Gök Aşk gibi ünlü diziler de yer almıştır.

ADA MASALI SELMA KİMDİR?

Selma Haziran’ın teyzesidir. Doğma büyüme adalıdır. Oldukça misafirperver bir kadın olan Selma ile Haziran’ın annesi Zeynep, Haziran’ın adaya gelmesi ile geçmişle yüzleşmek zorunda kalacaktır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün