Bilgi

Baht Oyunu Yasemin Kimdir? Tuğba Çom Makar Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Evli Mi?

Baht Oyunu Yasemin Kimdir? Tuğba Çom Makar Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Evli Mi?, arayışı içine giren okurlarımız için Baht Oyunu Yasemin Kimdir? Tuğba Çom Makar Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Evli Mi? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Baht Oyunu Yasemin Kimdir? Tuğba Çom Makar Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Evli Mi? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Baht Oyunu Yasemin Kimdir? Tuğba Çom Makar Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Evli Mi?

Baht Oyunu dizisi ilk bölümü ie ekranlara geldi. Kanal D’nin yeni dizisi Baht Oyunu ilk bölümü ile geçer not almış gibi görünmekte. Dizinin oyuncuları şimdiden büyük merak konusu oldu. 

Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel’in başrolünde olduğu Baht Oyunu dizisi ilk bölümü ile ekranlara geldi. Dizinin oyuncu kadrosu büyük araştırma konusu oldu. Baht Oyunu dizisinin ilgi çeken karakterlerinden biri Yasemin oldu. 

Baht Oyunu Pırıl Kim? Suğdem Gözalır Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim? Instagram Hesabı Ne?

Baht Oyunu Pırıl Kim? Suğdem Gözalır Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim? Instagram Hesabı Ne?

Baht Oyunu Yasemin kimdir bi hayli merak konusu oldul. Baht Oyunu Yasemin kişiliğine hayat veren Tuğba Çom Makar kimdir? Tuğba Çom Makar nereli? Tuğba Çom Makar ile ilgili araştırılanler haberimizin detay kısmında;

BAHT OYUNU YASEMİN KİMDİR?

Yasemin, Ada’nın hayat dolu neşeli teyzesidir. Yasemin üç ilişkisinde de terk edilmiş bu yüzden hiç evlenememiştir. Yasemin bir gün hem kendisinin hem de Ada’nın kara bahtlarını yenerek aşkı bulacağına inanır. 

TUĞBA ÇOM MAKAR KİMDİR?

1990 İstanbul doğumludur. Rizeli olan oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuarı mezunudur. Tuğba Çom birden fazla tiyatro oyununda yer almıştır. En son TV8’de yayına giren Gülse Birsel’in dizisi Jet Sosyete’de Yıldız kişiliğini canlandırmış ve akıllara öle kazınmıştır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün