Bilgi

Baht Oyunu Pırıl Kim? Suğdem Gözalır Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim? Instagram Hesabı Ne?

Baht Oyunu Pırıl Kim? Suğdem Gözalır Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim? Instagram Hesabı Ne?, arayışı içine giren okurlarımız için Baht Oyunu Pırıl Kim? Suğdem Gözalır Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim? Instagram Hesabı Ne? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Baht Oyunu Pırıl Kim? Suğdem Gözalır Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim? Instagram Hesabı Ne? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Baht Oyunu Pırıl Kim? Suğdem Gözalır Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim? Instagram Hesabı Ne?

Kanal D’nin yeni yaz dizisi Baht Oyunu ilk bölümü ile ekranlara geliyor. Baht Oyunu oyuncuları merak konusu oldu. 

Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel’in başrolünde olduğu Baht Oyunu dizisi oyuncuları dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Baht Oyunu dizisinin ilk bölümünde göze çarpan oyunculardan biri Suğdem Gözalır oldu. 

2021 yeni yaz dizileri bir bir başlamaya devame diyor. Baht Oyunu dizisi uzun süredir ekranlarada dram seyredenler için adete bir nefes olacak. Romantik komedi türündeki Baht Oyunu dizisi ilk bölümü bugün ekranlara geldi. 

Baht Oyunu dizisi Pırıl kimdir? Suğdem Gözalır kimdir? Suğdem Gözalır nereli? Suğdem Gözalır kaç yaşında? Suğdem Gözalır sevgilisi kim?

BAHT OYUNU PIRIL KİMDİR?

 Şirketin resepsiyonisti olan Pırıl, şirkette ki her şeyden haberdardır. Lakin hiçbir konuya karışmamaltador.

Baht Oyunu Yasemin Kimdir? Tuğba Çom Makar Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Evli Mi?

Baht Oyunu Yasemin Kimdir? Tuğba Çom Makar Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Evli Mi?

SUĞDEM GÖZALIR KİMDİR?

25 Kasım 1994 İstanbul doğumludur. 24 yaşındaki oyuncu Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi’nden mezun omuştur. Özyeğin Üniversitesi Hukuk Fakültesin’de eğitim görüyor. Genç işim bunun bunun yanında Ozan Yağmurdereli Sanat akademisinde oyunculuk üzerine eğitim almıştır.

Sinema Güzeli Yarışmasında Türkiye ikincisi olmuştur. Güzelliğiyle sosyal platformda ön plana çıkan Suğdem Gözalır, 2015 senesinde Mayıs Kraliçesi adlı diziyle ekrana merhaba demiştir. 2016 senesinde Şans adlı filmde yer almıştır.

En son ise 4N1K İlk Aşk dizisinde Merve kişiliğine hayat vermiştir. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün