Bilgi

Ada Masalı Zeynep Kimdir? İpek Tenolcay Kim? Nereli? Kaç Yaşında? Kiminle Evli?

Ada Masalı Zeynep Kimdir? İpek Tenolcay Kim? Nereli? Kaç Yaşında? Kiminle Evli?, arayışı içine giren okurlarımız için Ada Masalı Zeynep Kimdir? İpek Tenolcay Kim? Nereli? Kaç Yaşında? Kiminle Evli? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Ada Masalı Zeynep Kimdir? İpek Tenolcay Kim? Nereli? Kaç Yaşında? Kiminle Evli? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Ada Masalı Zeynep Kimdir? İpek Tenolcay Kim? Nereli? Kaç Yaşında? Kiminle Evli?

Star TV’nin yeni dizisi Ada Masalı bugün ilk bölümüyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Daha şimdiden oldukça büyük beğeni alan dizi oyuncuları bi hayli merak konusu oldu. Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz’un başrolünde olduğu Ada Masalı dizisi seyredenlere hem romantik bir aşk hikayesi hem de harika bir doğa görseli sunacak.

Ada Masalı dizisi oyuncularından İpek Tenolcay dizide Haziran’ın annesi Zeynep kişiliğine hayat verecek. İpek Tenolcay kimdir? İpek Tenolcay kaç yaşında? İpek Tenolcay nereli? İşte İpek Tenolcay ile ilgili tüm araştırılanler!

ADA MASALI ZEYNEP KİMDİR

Haziran’ın annesi olan Zeynep çok başarılı bir elbise tasarımcısıdır. Zeynep kızı Haziran gibi işkolik bir kişiliktir. Zeynep de aslında eskiden adada yaşayan bir kadındı fakat Selma ile yaşadığı problemler sonucu bir daha adaya adımını atmama kararı almıştır. Kızı Haziran’ın Kırlangıç Adası’na gitmesiyle Zeynep de geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalacaktır.

İPEK TENOLCAY KİMDİR?

12 temmuz 1970 İstanbul doğumlu İpek Tenolcay eski mankenler çok uzun süre mankenlik yaptıktan sonra 1996 senesinde dönemin ünlü dizisi Şehnaz Tango ile oyunculuğa adım atmıştır. Kurtlar Vadisi dizisinde Süleyman Çakır’ın karısı Nesrin kişiliğine hayat vermiş ve büyük bir üne kavuşmuştur.

Yer aldığı yapımlar;

Kırmızı Oda

Maria ile Mustafa

Erkenci Kuş

Yaşamayanlar

Seviyor Sevmiyor

Bana Baba Dedi

Bana Adını Sor

Gönül Hırsızı

Esir Sultan

Yamak Ahmet

Umutsuz Ev Kadınları

Kurtlar Vadisi Pusu

Cam Kırıkları

Yaban Gülü

Ayrılık

Yalan Dünya

Ankara Cinayeti

Sev Kardeşim

Kayıt Dışı

Üç Kadın

Kimsesiz Zaman Tasvirleri

Kurtlar Vadisi

Baht Oyunu Ada Tözün Kim? Cemre Baysel Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Sevgilisi Kim?

Baht Oyunu Ada Tözün Kim? Cemre Baysel Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Sevgilisi Kim?

Çocuklar Duymasın

Kumsaldaki İzler

Abdülhamit Düşerken

Yeşil Işık

Baykuşların Saltanatı

Örümcek

Hemşerim

Şehnaz Tango 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün