Fragmanlar

Akrep 12.Bölüm Fragmanı izle

Akrep 12.Bölüm Fragmanı

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin başrollerinde Demet Akbağ, Evrim Alasya, Bekir Aksoy ve Yusuf Çim gibi Türkiye’nin bi hayli beğeni alan oyuncularının bulunduğu Akrep bu hafta yayına girecek mı?

Akrep 12.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde paylaşılmıştır. STAR TV ekranlarında büyük bir ilgiyle seyredilen Akrep dizisinin yeni yayınlanacak bölümü 25 Şubat Perşembe akşamı saat 20.00 da izleyicilerinin karşısında olacak.

Dizinin özeti en kısa bir sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Cinayet gecesinin fotoğraflarının Hacer tarafından ortaya çıkarılması ile zor durumda kalan ve kız kardeşi Berna’nın ölümüyle alakalı annesi Perihan’a itirafta bulunan Ferda, köşeye sıkışmasına rağmen pes etmiyor.

Aras gerçekleri anlatmasına rağmen kimseyi kendisine inandıramaz. Perihan da kızının anlattıklarına inanmamıştır. Ferda’ya karşı bir delil bulabilmek için harekete geçer.

Görüntülerin polise ulaşmasıyla Aras gözaltına alınırken; Ferda taktik değiştirip Berna’nın yaşamını kaybettiğü gece Sapanca’da olduğunu annesine ve polise itiraf eder. Fikret’le kendisini basan Berna’nın ölümüne Fikret’in sebep olduğunu söyleyen Ferda, Aras’ın ise Fikret’in baskısı ile cesedi yok ettiğını açıklayarak, yine hedef şaşırtırır!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu