Diziler

Akrep 23. Bölüm Ferda ve Perihan’dan Kusursuz Plan

Akrep 23. Bölüm Ferda ve Perihan’dan Kusursuz Plan, arayışı içine giren okurlarımız için Akrep 23. Bölüm Ferda ve Perihan’dan Kusursuz Plan ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Akrep 23. Bölüm Ferda ve Perihan’dan Kusursuz Plan sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Akrep 23. Bölüm Ferda ve Perihan’dan Kusursuz Plan

Demet Akbağ, Evrim Solmaz ve Yusuf Çim’in başrollerinde olduğu Akrep dizisi final yapacak derken sürprizler art arda geldi.

İlginç konusu ve başarılı kadrosu ile seyredenleri kendine bağlayan fakat reyting listesinde istediğimiz sırayı bir türlü yakalayamayan Akrep dizisi heyecanını katladı. 

Ferda ve onu daha bebek iken terk eden annesi Perihan’nın intikam savaşı her bölüm daha da tehlikeli hale gelmiş, oynan entirkalar ise seyredenleri mest etmişti. Lakin dizi istediğimizi yakalayamayında ardından senelerın atladığı değişikliğe gitmişti. 

Önce Bekir Aksoy diziden ayrılmış ardından ise dizide senaryo seneler atlayarak ilerlemişti. Ferda ve Ars hapisten çıkmış, Duru’nun çocuğu olmuş ve diziye Ferda’nın eski kocası Ahmet kişiliği dahil olmuştu.

Diziye müdahil olan Ahmet kişiliği bi hayli beğnilmişti. Lakin Ahmet’in suyu ısındı. Akrep 23. bölüm fragmanında Ferde ve Peri, Ahmet’ten kurtulmak için birlik olmaya karar verdi. Peri, Ferda’ya kanser olduğunu söyleyerek her şeyi kendisine bırakacağını fakat öncesinde Ahmet’ten kurtulmaları gerektiğini dile getirdi. Ferda’da Peri ile iş biliğinde olmayı kabul etti. Peri, Ferda’ya “2 akrep olarak saldıracağız. Akrepler ne kullanır zehir. Yavaş yavaş zehirleyeceğiz” diyerek Ahmet’in planını yaptılar.

Peki Peri gerçekten ölecek mi?

Demet Akbağ’ın oynadığı Peri kişiliği pankreas olduğunu dile getirdi. Peki Demet Akbağ diziden ayrılacak mı? Peri gerçekten hasta mı yoksa Ferda’yı kullanmak için yalan mı dile getirdi?

MED Yapım Duyurdu! Sadakatsiz Final Tarihi Açıklandı! Çok Büyük Sürprizler Yaşanacak!

MED Yapım Duyurdu! Sadakatsiz Final Tarihi Açıklandı! Çok Büyük Sürprizler Yaşanacak!

Şimdilik halen bu hususta net bilgi yok. Lakin gelen bilgilere göre dizi final mi yoksa sezon finali m yapacağına karar verdiği an senaryo ona göre şekillenecek. Yani Peri’nin ölmesi dizinin son reytinglerine bağlı olacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün