Diziler

ATV’den Final Kararı! Bozkır Arslanı Celaleddin Kardeşlerimin Fişini Çektirdi!

ATV’den Final Kararı! Bozkır Arslanı Celaleddin Kardeşlerimin Fişini Çektirdi!, arayışı içine giren okurlarımız için ATV’den Final Kararı! Bozkır Arslanı Celaleddin Kardeşlerimin Fişini Çektirdi! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız ATV’den Final Kararı! Bozkır Arslanı Celaleddin Kardeşlerimin Fişini Çektirdi! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

ATV’den Final Kararı! Bozkır Arslanı Celaleddin Kardeşlerimin Fişini Çektirdi!

Bu sezon yine tarihi dizileri ile adından söz ettiren ATV yeni dizisi Bozkır Arslanı Celaledin’i paylaşımı yaptı! Kanaldan bir dizisinin de fişini çekti.

Serenay Sarıkaya'ya Şok! Yapımcı Dizisini İptal Etti! Baruş Arduç İkinci Plana Attırdı!

Serenay Sarıkaya’ya Şok! Yapımcı Dizisini İptal Etti! Baruş Arduç İkinci Plana Attırdı!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Bir Zamanlar Çukurova, Kuruluş Osman, Maraşlı ve Akıncı dizileri ile adındna söz ettiren ATV bir dizisinin daha üzerine çizdi.

Bu sezon başlayan ve dram hikayesi ile seyredenleri kısa bir sürede etkisi altına alan Kardeşlerim aslında reyting listesinde fena gitmedi. Lakin dizi ile ilgili final söylentileri hiç bitmedi. Kardeşlerim dizisinin kontratı 13 bölümlük olarak imzalanmış ve antlaşma uzatılmamıştı. 

Kardeşlerim ne zaman final yapacak sorusu en fazla araştırılanler içinde yer aldı. Kardeşlerim dizisi reyginlerde iyi gitse de tam anlamıyla ATV’nin istediği etkiyi yaratamadı. Bu nedenle de 2. sezon onayını halen alamadı ve ile ilgili final söylentileri sürekli olarak olarak gündemde yer alıyor.

PEKİ KARDEŞLERİM FİNAL TARİHİ NE ZAMAN?

ATV bu sezon dizilerinde düşüşler yaşadığı için dizilerin üzerine çizmekten yana korkusuz. Perşembe akşamlarının zirve dizisi Bir Zamanlar Çukurova, Kanal D’nin Camdaki Kız dizisini yayınlamaya başlaması ile büyük kan kaybetti. 

Aynı biçimde Maraşlı dizisi de ilk bölümleri ile reyting listesinde zirvede yer almış fakat ardından büyük düşüş yaşamıştı.

ATV’nin büyük umutlarla çektiği Akıncı dizisi ise adından çok söz ettirmiş fakat reyting listesinde çuvallamıştı. 

ATV düşen reytinglerini stratejik hamlelerle düzeltmeye çalışacak.. Bu nedenle ilk gözden çıkardığı dizi ise Kardeşlerim olduğu bilgisine ulaşıldı. ATV, Kardeşlerim dizisinde bir ışık görmyerek yaz zamanında büyük düşüş yaşayacağını düşünerek diziye final yaptırarak ekranalra veda ettirecek. 

Başrollerinde Celil Nalçakan, Halit Özgür Sarı, Ahu Yağtu, Fadik Sevin Atasoy gibi isimlerin olduğu Kardeşlerim dizisinin final tarihi halen netleşmedi fakat ikinci sezon onayını da halen alamadığı ve final konuşulduğu bilgisine ulaşıldı. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün