Diziler

Akrep Ferda Ölüyor Mu? Evrim Alasya Dizide Ayrıldı Mı? Akrep Final Mi Yapıyor? Ters Köşe Mi?

Akrep Ferda Ölüyor Mu? Evrim Alasya Dizide Ayrıldı Mı? Akrep Final Mi Yapıyor? Ters Köşe Mi?, arayışı içine giren okurlarımız için Akrep Ferda Ölüyor Mu? Evrim Alasya Dizide Ayrıldı Mı? Akrep Final Mi Yapıyor? Ters Köşe Mi? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Akrep Ferda Ölüyor Mu? Evrim Alasya Dizide Ayrıldı Mı? Akrep Final Mi Yapıyor? Ters Köşe Mi? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Akrep Ferda Ölüyor Mu? Evrim Alasya Dizide Ayrıldı Mı? Akrep Final Mi Yapıyor? Ters Köşe Mi?

Star Tv’nin konusu ve oyuncuları ile dikkatleri üzerine toplayan Akrep dizisi finale sıra sıra yürüyor. Akrep dizisi yeni bölümünde Ahmet’ten sonra şok bir ölüm daha yaşanacak.

Leyla ile Mecnun’un yeni Leyla’sı Deniz Işın kimdir Kaç yaşında? Deniz ışığının yer aldığı diziler

Demet Akbağ, Evrim Alasya, Beril Pozam, Yusuf Çim, Taha Baran Özbek, Aslı Melisa Uzun, Müge Su Şahin, Esila Umut gibi isimlerin olduğu Akrep dizisi ekran macerasını sonlandırmak üzere. Dizinin bu haftaki bölümünde Ahmet kişiliğine hayat veren Çağdaş Onur Öztürk diziden ayrıldı.

Akrep dizisinin Ahmet’i son bölümde kendini vurarak intihar etti. Ferda’nın kendisini değil de kendisini seneler önce terk eden annesini seçtiğini gören Ahmet kendini vurdu. Seyirciler bu ölümün şokunu yaşarken yeni bölümde haftaya yine şok geçirecek.

Akrep dizisi final yapıyor! Sevilen dizi Akrep, Perşembe akşamları kuvvetli rakipler karşısında ayakta kalamadı. Kanal D’de Camdaki Kız, ATV’de Bir Zamanlar Çukurova dizisilerine karşı reytingleri kaybeden Akrep final yapıyor.

Akrep dizisi yeni bölüm fragmanında Peri, Ferda ile yemek yerken onu zehirliyor. Ferda ise Peri’nin bu yaptığı karşısında “Anne yardım et” diye kıvaranıyor. Lakin Peri “Affet beni kızım yaptıklarından sonra seni sağ bırakamazdım. Yanına geleceğim yakında zamanda” diyerek onu ölmüş bir vaziyette bırakıyor. Fragmanda Ferda’nın mezar taşı da görülüyor.

Peki Ferda ölecek mi? Ter Köşe Mi?

Eğer Ferda, Peri’nin oyunu çözmüş ve o da bir oyun yapıyorsa seyirci ters köşeye düşürülebilir. Çünkü fragmanda Ferda, Peri ile eve girerken şüpheci bir biçimde görülüyor. Final fragmanı da olmadığına göre Ferda’nın ölümü Evrim Alasya’sız bir final seyirci aracılığıyla düşünülmüyor.

Ferda’nı fragmanda öldü gösterilmesi üzerine seyirciler “Akrep Peri çıktı, Ferda değil” yorumlarında bulundu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün