Akrep hayranlarına kötü haber! Final yapıyor! Perihan Demet Akbağ ayrıldı

Akrep hayranlarına kötü haber! Final yapıyor! Perihan Demet Akbağ ayrıldı, arayışı içine giren okurlarımız için Akrep hayranlarına kötü haber! Final yapıyor! Perihan Demet Akbağ ayrıldı ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Akrep hayranlarına kötü haber! Final yapıyor! Perihan Demet Akbağ ayrıldı sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Akrep hayranlarına kötü haber! Final yapıyor! Perihan Demet Akbağ ayrıldı

Akrep dizisinde heyecanlı bölüm! Akrep bu akşam ekranlara gelen bölümüyle yine seyredenleri merakta bıraktı! 

Demet Akbağ, Evrim Solmaz ve Yusuf Çim’in başrolünde olduğu Star TV’nin alakayla takip edilen dizisi Akrep’te Peri ölecek mi? 

Star Tv’nin büyük umutlarla çektiği fakat reyting listesinde istediğimizi yakalayamayan dizisi Akrep’te heyecan dolu bir bölüm ekrana geldi! Akrep dizisi finale sıra sıra giriyor! 

Akrep dizisi bugün ekranlara gelen yayına giren son bölümde Peri, Duru’nun kollarında yığıldı kaldı! Şimdi herkesin aklında aynı soru oluştu! Peri ölecek mi? Perihan kişiliğine hayat veren Demet Akbağ diziden ayrılacak mı? 

Akrep dizisinde en son dizinin başrol oyuncusu Bekir Aksoy ayrılmış ve seyredenler şok olmuştu. Bekir Aksoy’un oynadığı Fikret kişiliği yerine Çağdaş Onur Öztürk’ün oynadığı Ahmet kişiliği girerek diziye yeni bir heyecan gelmişti. 

Akrep son bölümünde Ferda, Ahmet’e oyun oynayarak zehirli içkiyi içilmeye çalışırken kendisi yanlış bardağı mı aldı? Kanser olan Peri ise uyuduğu yerde nefes almaz ve Duru anneanesini kollarında hareket edemez halde bulur.

Gönül Dağı'nda Kriz Çıktı! Sezon Finali Denmişti! TRT'den Sürpriz Karar!

Gönül Dağı’nda Kriz Çıktı! Sezon Finali Denmişti! TRT’den Sürpriz Karar!

Akrep dizisinin final yapacağı ve son 3 bölümü kaldığı göz önünde bulundurularak Peri ve Ahmet ölmüş olması yüksek ihtimal. Lakin bunu önümüzdeki günlerde yeni fragmanda öğrenebileceğiniz.

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker