Diziler

Farah Zeynep Abdullah Yerine Bomba İsim ile Anlaşıldı! Masumlar Apartmanı’nda Sürpriz Değişiklik!

Farah Zeynep Abdullah Yerine Bomba İsim ile Anlaşıldı! Masumlar Apartmanı’nda Sürpriz Değişiklik!, arayışı içine giren okurlarımız için Farah Zeynep Abdullah Yerine Bomba İsim ile Anlaşıldı! Masumlar Apartmanı’nda Sürpriz Değişiklik! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Farah Zeynep Abdullah Yerine Bomba İsim ile Anlaşıldı! Masumlar Apartmanı’nda Sürpriz Değişiklik! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Farah Zeynep Abdullah Yerine Bomba İsim ile Anlaşıldı! Masumlar Apartmanı’nda Sürpriz Değişiklik!

TRT’nin reyting birincisi dizisi Masumlar Apartmanı’nda şok ayrılık derken bir başka haber gündem oldu. Farah Zeynep Abdullah’ın yerine bomba isim geliyor!

Ezgi Mola, Birkan Sokullu, Merve Dizdar ve Farah Zeynep Abdullah’ın başrollerinde olduğu Masumlar Apartmanı dizisinde olay üzerine olay! Dizinin İnci’si Farah Zeynep Abdullah’ın diziden ayrılması kesinleşti.

Diziden ayrılmak isteyen Farah Zeynep Abdullah’ın bu isteği. yapımcı aracılığıyla kabul edildi. Farah Zeynep Abdullah’ın diziden ayrılma haberi halen şaşkınlıkla karşılanırken yeri hızlı doldu! Farah Zeynep Abdullah’ın yerine bomba bir isim geliyor!

Gülseren Budayıcıoğlu’nun eserinden bir araya getirilen Masumlar Apartmanı bu sezonun en fazla konuşulan yapımlarından bir oldu. Salı akşamlarının reyting listesinde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile zirveye oynayan dizisi Masumlar Apartmanı’nda şok bir ayrılık yaşanacak! Dizinin İnci’si Farah Zeynep Abdullah diziden ayrılmak istediğini açıklayarak şok etkisi yaratmıştı. Sezon finalinde diziye elveda diyecek olan Farah Zeynep Abdullah’ın ayrılık sebebi halen tartışılırken yerine sürpriz bir isimle hemen anlaşıldı!

FARAH ZEYNEP ABDULAH NEDEN AYRILDI?

Dizinin ilk bölümlerinde Ezgi Mola ve Merve Dizdar’ın gölgelsinde kaldığı yorumları yapılan hatta İnci kişiliğinin bi hayli sıkıcı olduğuna dair yorumlar yapılarak Farah Zeynep Abdullah’ın bu görüşler sebebiyle dizide mutlu olmadığı iddia edilmişti. Bunun bunun yanında en son Hande Erçel’in ablası Gamze Erçel paylaşımı yaptığı bir storyde “İnci sahnelerinde kanalı değiştiriyorum, yalnızca Ezgi Mola için izliyorum” diye bir hikaye paylaşımı yapmış bunun üzerine Farah Zeynep Abdullah sosyal platform hesabından Hande Erçel’i çıkartmıştı. 

Dizilerin ve filmlerin başrol oyuncusuyken Masumlar Apartmanı gibi bir yapımda arka planda kalan Farah Zeynep Abdullah bu macerayı sonlandırmak istedi. Farah Zeynep Abdullah diziye sezon finalinde elveda diyecek!

İNCİ’NİN YERİNE BOMBA İSİM GİRİYOR!

Farah Zeynep Abdullah diziye veda ederken yerine ise bomba bir isim geliyor! Masumlar Apartmanı dizisinde İnci’nin yeri hemen doldu! Alınan bilgilere göre diziye bomba bir isim geliyor! Masumlar Apartmanı’nda Farah Zeynep Abdullah’ın diziden ayrılmak istediği bilinmektedu. Sezon finalinde diziden ayrılacağı kesinleşen oyuncunun yerine çoktan bir isimle anlaşılmış bile!

Masumlar Apartmanı dizisinde İnci kişiliğine hayat veren Farah Zeynep Abdullah diziden ayrılıyor. Farah Zeynep Abdullah diziden ayrılmak istemesinin nedeni olarak çok yorulmasını gösterdi. 

Masumlar Apartmanı dizisine Farah Zeynep Abdullah’ın yerine gelecek isim belirlendi! Mucize Doktor’un Ali Vefa’sı Taner Ölmez’in oyuncu sevgilisi Ece Çeşmioğlu Masumlar Apartmanı dizisini kadrosuna dahil oluyor!

Maraşlı final kararı açıklamasu geldi! ATV Maraşlı final tarihini açıkladı

Maraşlı final kararı açıklamasu geldi! ATV Maraşlı final tarihini açıkladı

İNCİ’YE BENZERLİĞİ HAN’IN TAKINTISINA NEDEN OLACAK!

Bugüne kadar birden fazla dizi, film ve tiyatroda bulunan Ece Çeşmioğlu’nun Masumlar Apartmanı’na İnci kişiliğini sürdürerek mi yoksa İnci’ye çok benzediği için Han’ın takıntı yapacağı bir karkter olarak mı gireceği araştırma konusu oldu.

Kulaktan yayılan bilgilere göre ikinci senaryonun bulunacağı ve Han’ın İnci’ye benzerliği sebebiyle yeni karaktere takıntı yapacağı bilgisine ulaşıldı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün