Biyografi

Aleyna Tutuş Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Aleyna Tutuş kimdir?, Aleyna Tutuş kaç yaşında?, Aleyna Tutuş evi nerede?, Aleyna Tutuş nerelidir? Aleyna Tutuş ev adresi?, Aleyna Tutuş kaç yaşında?, Aleyna Tutuş nerede oturuyor?, Aleyna Tutuş nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Aleyna Tutuş hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. ??.??.1998 senesinde doğan Aleyna Tutuş şu an için 23 yaşında ve burcundandır. Aleyna Tutuş doğum yeri ise Bursa olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise olarak devam ettirmektedir.

Aleyna Tutuş Kimdir? – Aleyna Tutuş Evi Nerede? – Aleyna Tutuş Nerede Oturuyor?

Aleyna Tutuş Kimdir?, evi nerede?

Survivor 2021 müsabakasında gönüllüler takımında yarışacak.

Aleyna Tutuş, 1998 senesinde Bursa’da doğmuştur. Yalova’da büyüyen Aleyna 10 yaşındayken annesiyle babası ayrıldı. Annesi ve kardeşiyle İstanbul’a taşındı. Bu taşınma süreciyle hayatı daha da değişti ve liseden sonra dil eğitimi alıp sınavlara hazırlanarak Amerika’da uçak mühendisliği kısmını kazandı.

Aleyna Tutuş, 10 senedir Voleybol oynuyor, son üç senedir de beach volleyball okul takımında yer alıyor. Survivor’a ilk defa 2021 yılı için başvurdu ve ilk 6’da yer aldı.

Survivor 2021 müsabakasında gönüllüler takımında yarışacak olan Aleyna Tutuş, 9 Ocak 2021 akşamı Acun Ilıcalı’nın Tv8 kanalında başlayan Survivor 2021 müsabakasında ünlüler takımında gönüllülere karşı; İsmail Balaban, Melis Sezer, Çağrı Atakan, Meryem Kasap, Hayrettin Onur Karaoğuz, Barış Özbek, Merve Aydın (basketbolcu), Batuhan Karacakaya, Öykü Çelik, Cemal Hünal yarışacak.

Gönüllüler takımında ise; Yiğit Poyraz, Sfakatay Ilım Morgül, Emin Günenç, Sena Özdemir, Steven Salam, Aleyna Tutuş, Hanzade Ofluoğlu, Yunus Emre Karabacak, Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, İlayda Şeker, Ayşe Yüksel, Uğurtan Dora yarışacak.
Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu