Biyografi

Burak Yurdugör Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Burak Yurdugör kimdir?, Burak Yurdugör kaç yaşında?, Burak Yurdugör evi nerede?, Burak Yurdugör nerelidir? Burak Yurdugör ev adresi?, Burak Yurdugör kaç yaşında?, Burak Yurdugör nerede oturuyor?, Burak Yurdugör nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Burak Yurdugör hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. ??.??.1999 senesinde doğan Burak Yurdugör şu an için 22 yaşında ve burcundandır. Burak Yurdugör doğum yeri ise İstanbul olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise olarak devam ettirmektedir.

Burak Yurdugör Kimdir? – Burak Yurdugör Evi Nerede? – Burak Yurdugör Nerede Oturuyor?

Burak Yurdugör Kimdir?, evi nerede?

16 Şubat 2020 tarihinde başlayan Survivor 2020 yarışmasına katıldı.

Burak Yurdugör, 1999 senesinde İstanbul’da doğmuştur. İsviçre, Zürih’de doğan babasının aslen kökeni İstanbul ve Yemen‘e dayanıyor. Bir kız kardeşi olan Burak Yurdugör, Babaannesi ve ailesi ile beraber İstanbul’da yaşıyor. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sivil Hava Ulaştırma Uçuş Harekat bölümünden mezun oldu. Anadolu Üniversitesi Havacılık Yönetimi bölümünde eğitim hayatına sürüyor.

Spora ilkokulda başlayan Burak Yurdugör, 6 yaşında yüzme sporuna başlamış 15 yaşına kadar bilfiil aktif olarak devam etmiş ve yüzme branşı ile belli bir süre basketbolu beraber oynadı ve üniversitede de kısa süreliğine amerikan futbolu oynadı. Aktif olarak şuan da crossfit ve fitness ile uğraşıyor.

Burak Yurdugör, 1.85 cm. boyunda ve 80 kilodur. 2 Şubat 2019 tarihinde başlayan Survivor 2019 Türkiye- Yunanistan yarışmacıları adaylarından oldu fakat seçilip gidenler arasına katılamadı.

Burak Yurdugör, 16 Şubat 2020 tarihinde Acun Ilıcalı’nın Tv8 kanalında başlayan Survivor 2020 yarışmasına katıldı.

Gönüllüler takımında yarışacak olan Burak Yurdugör’ün takımında Yasin Obuz, Cemal Can Canseven, Ceyhun Uzun, Evrim Keklik, Fatma Günaydın, Makbule Karabudak, Meryem Kasap, Nisa Bölükbaşı, Sadık Ardahan Uzkanbaş, Tayfun Erdoğan, olurken, Ünlüler takımında; Barış Murat Yağcı, Aycan Yanaç, Mert Öcal, Şaziye İvegin Üner, Uğur Pektaş, Sercan Yıldırım, Derya Can Göçen, Parviz Abdullayev, Elif Yıldırım Gören, Tuğba Melis Türk, Ersin Korkut yarışacak.
Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu