Bilgi

Alişer Delek kimdir? Gazeteci Alişer Delek Sedat Peker öldürülmüş olabileceğini duyurdu

Alişer Delek kimdir? Gazeteci Alişer Delek Sedat Peker öldürülmüş olabileceğini açıkladı, arayışı içine giren okurlarımız için Alişer Delek kimdir? Gazeteci Alişer Delek Sedat Peker öldürülmüş olabileceğini açıkladı ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Alişer Delek kimdir? Gazeteci Alişer Delek Sedat Peker öldürülmüş olabileceğini açıkladı sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Alişer Delek kimdir? Gazeteci Alişer Delek Sedat Peker öldürülmüş olabileceğini açıkladı

Sedat Peker’le alakalı gece yarısı öldürülmüş olabileceği tweetleriyle gündem olan Alişer Delek kimdir? Alişer Delek kaç yaşında nereli merak ediliyor.

Alişer Delek kimdir?

1999 senesinde İstanbul Üniversitesi Felsefe bölümüne 2000 senesinde Kanal 6 televizyonu dış haberlerde stajyer olarak başladı.

3 ay sonra kanalın el değiştirmesiyle önce Star televizyonu, 2003 senesinde Cnn Türk haber kanalında Irak’ta görev yaptı.

2009 mart ayında CNN türk’te görevinden istifa etti. Kosava, Kuzey Irak ve Kıbrıs gelişmelerini anlatan Delek, Ergenekon davası ve İtanbul’da 1 mayıs davalarını takip etti.

2011 mart ayında Al Jazeera Türk haber müdürü olarak görev yapan alişer Delek, 2015 senesinde görevini bıraktı.

Sedat Peker öldürüldü mü açıkladı!

Alişer Delek twitter adresinden Emre Olur’a eriştiğini ve görüştüğünü ifade ederek, Sedat Peker’in Dubai’de kaldığı konuta Bae polislerinin 12’de geldiği ve Sedat Peker’i aldığı ve akşam 22:16’a kadar Sedat Peker’den haber alınamadığı kelimelerine ekledi.

SEdat Peker’i tek başına çağıran ve elektronik cihaz yanına almasını istemeyen Bae polisi ile birlikte Sedat Peker ailesi dahil Peker’in nerede olduğunu bilmediği kelimelerine ekledi.

Emekliye 2 Farklı Kredi Verilecek. En Az 5 Bin En Fazla 100 bin TL Çekilebilecek

Emekliye 2 Farklı Kredi Verilecek. En Az 5 Bin En Fazla 100 bin TL Çekilebilecek

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün