Bilgi

Alo 182 neden ulaşılmıyor? MHRS ALO 182 çağrı merkezi Neden sürekli meşgul çalıyor?

Alo 182 neden ulaşılmıyor? MHRS ALO 182 çağrı merkezi Neden sürekli olarak meşgul çalıyor?, arayışı içine giren okurlarımız için Alo 182 neden ulaşılmıyor? MHRS ALO 182 çağrı merkezi Neden sürekli olarak meşgul çalıyor? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Alo 182 neden ulaşılmıyor? MHRS ALO 182 çağrı merkezi Neden sürekli olarak meşgul çalıyor? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Alo 182 neden ulaşılmıyor? MHRS ALO 182 çağrı merkezi Neden sürekli olarak meşgul çalıyor?

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca bir önceki günlerde Pazartesi gününden bu yana 40 yaş üstü vatandaşların aşı randevusu alabileceğini duyurmuştu. Lakin Alo 182 üzerinden aşı randevusu almak isteyen vatandaşlar sosyal platformda çağrı merkezine ulaşılamadığını açıkladı. Peki Alo 182 neden Aranmıyor neden meşgul? MHRS Alo 182 Çağrı Merkezi neden açılmıyor?

Emre Olur'dan Sedat Peker açıklaması! Sedat Peker evine geri dönebilecek mi?

Emre Olur’dan Sedat Peker açıklaması! Sedat Peker evine geri dönebilecek mi?

Sağlık Bakanlığı aracılığıyla geliştirilen hem aşı randevuları hem de Hastane randevuları için kullanılan Alo 182 Çağrı merkezinde özellikle koronavirüs pandemisi ardından bazı aksaklıklar yaşanıyor. Anlık olarak binlerce birinin aradığı Alo 182 çağrı merkezi yoğunluk sebebiyle meşgule düşüyor. Peki Alo 182 neden sürekli olarak meşgul çalıyor? Alo 182 neden açılmıyor neden ulaşılmıyor?

alo-182-neden-ulasilmiyor

MHRS ALO 182 NEDEN ARANMIYOR?

Koronavirüs hastalığında aşılama sürecinin hız kazanması ile birlikte Merkezi Hekim Randevu sisteminde yoğunluk yaşanıyor. Özellikle bu sürede hastane randevu işlemlerinin de devam etmesinden dolayı telefonlar sürekli olarak meşgul çalıyor. Hem uygulama üzerinden hem de çağrı merkezi üzerinden randevu alamayan vatandaşlar ise Alo 182 neden meşgul sorusuna arama motorunda yanıt arıyor ve sosyal platformdan şikayetlerde yer alıyor. MHRS Alo 182 randevu sistemi aracılığıyla yapılan son bilgilendirmede konu ile ilgili “Herkese Merhabalar. Bazı zamanlarda vatandaşlarımızın ALO182’ye olan talebinin artması sebebiyle yoğunluk yaşanmaktadır. Buna benzer durumlarda http://mhrs.gov.tr yahut MHRS Mobil uygulamasından basit bir şekilde üyelik oluşturup aynı randevu bilgilerine erişerek işlem yapabilirsiniz.” denildi.

MHRS AŞI DOKTOR RANDEVUSU NASIL ALINIR?

Aşıveya doktor randevusu almak için Alo 182 Çağrı merkezini veya MHRS web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda MHRS mobil uygulaması da yer alıyor, uygulamayı telefonunuza yükleyerek gerekli bilgileri girdikten sonra aşı randevusu işlemlerini yapabilirsiniz. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün