Bilgi

Ceyhan Saldanlı Kimdir? Bereket Enerji Aydem Enerji Kimin? PTT Teknik Personeldi Plaja Helikopter İndirdi! At Çiftliğ!

Ceyhan Saldanlı Kimdir? Bereket Enerji Aydem Enerji Kimin? PTT Teknik Personeldi Plaja Helikopter İndirdi! At Çiftliğ!, arayışı içine giren okurlarımız için Ceyhan Saldanlı Kimdir? Bereket Enerji Aydem Enerji Kimin? PTT Teknik Personeldi Plaja Helikopter İndirdi! At Çiftliğ! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Ceyhan Saldanlı Kimdir? Bereket Enerji Aydem Enerji Kimin? PTT Teknik Personeldi Plaja Helikopter İndirdi! At Çiftliğ! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Ceyhan Saldanlı Kimdir? Bereket Enerji Aydem Enerji Kimin? PTT Teknik Personeldi Plaja Helikopter İndirdi! At Çiftliğ!

Marmaris’te halk plajına helikopterle yemek indirten kişi Ceyhan Saldanlı çıktı! Tepkilere neden olan, insanları tehlikeye atan kanunda yasak olan arsızlığın sahibi Bereket Enerji’nin helikopteri çıktı. 

Marmaris’te halk plajına helikopter indirerek tepkilere neden olan fotoğrafların sahibi Bereket Enerji sahibi Ceyhan Saldanlı çıktı. Görüntüler siyasilerinde gündemindeydi.  İYİ Parti İstanbul İl Teşkilatı Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi ve İstanbul Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Ali Kıdık fotoğrafları paylaşarak 

“Bu helikopter Bereket Enerji’ye ait. Maris Otel’e yemek için müşteri getirmiş.

1. Acil durum olmadığı sürece plaja helikopter indirilmesi yasak.

2. Otellerin helikopter pisti olmalı. 

SHGM bu durumda nasıl bir müeyyide uygulayacak” diyerek tepki gösterdi.

Alo 182 neden ulaşılmıyor? MHRS ALO 182 çağrı merkezi Neden sürekli olarak meşgul çalıyor?

Alo 182 neden ulaşılmıyor? MHRS ALO 182 çağrı merkezi Neden sürekli olarak meşgul çalıyor?

Gazeteci Fatih Altaylı da, o anları paylaşımı yaptı ve

“Burası Marmaris Kumlubük. Halk plajına inen bu helikopterin yolcuları yemeğe gelmişler. Afiyet olsun da halka açık bir plaja helikopterle inmek kurallara uygun mu?” diyerek Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’ne tepki gösterdi.

Sosyal medya kullanıcıları ise bu görüntülere “at çiftliği gibi ülke isteyen istediğini yapıyor. Parası olan kural tanımıyor görgüsüzlüğün dibine vuruyor, parasız olan ceza olmadığından yasadan kokmuyor rahatça beni rahatsız etti diye hayvan öldürüyor, kadın dövüyor ” 

Peki Ceyhan Saldanlı kimdir? 

Ceyhan Saydanlı’nın PTT’de teknik personel olarak çalışırken 6 bin lira sermaye ile kurduğu şirketi, AKP zamanında aldığı ihalelerle enteresan bir hızla büyüdüğü öne sürüldü. 

Ceyhan Saydanlı Bereket Enerji’nin bunun yanında bunun yanı sıra Aydem Enerji’nin de sahibi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün